Netflix'ten yeni bir One Piece animesi geliyor!

Netflix'ten yeni bir One Piece animesi geliyor!
Netflix
Netflix'ten yeni bir One Piece animesi geliyor.

Netflix, East Blue destanı ile başlayan “One Piece” mangasının yeni bir anime uyarlamasının yapılacağını açıkladı. Haber, Jump Festa 2024'ün ikinci gününde duyuruldu. Adı "The One Piece" olan anime dizinin yapımcılığını, Spy x Family ve Attack on Titan (1-3 arası sezonlar) gibi popüler anime işleriyle tanınan meşhur WIT Studio üstleniyor.

Yapım aşamasında olan The One Piece'in Shueisha, Fuji Television Network ve Toei Animation Co. temsilcilerinden oluşan prodüksiyon komitesiyle Netflix arasında önemli bir iş birliği sağlanmış oldu.

Yapılan ortak açıklamada komite, proje ile ilgili duyduğu heyecanı dile getirdi. Komite, The One Piece ile önceden bilinen bir deneyime yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Luffy'nin sevilen East Blue destanındaki maceraları, ileri görsel teknolojilerden yararlanılarak yeniden yaratılacak.

Eiichiro Oda'nın yazdığı One Piece 2022'nin Temmuz ayında 25. yıl dönümünü kutladığında dünya çapında 510 milyon çizgi roman kopyası satılmıştı. Netflix'te yayınlanan canlı aksiyon One Piece dizisi de aynı şekilde büyük ilgi gördü. Yapımcılığını Toei Animation'ın üstlendiği anime dizisi ise 1999'dan beri yayınlanıyor.

Oda'nın daha 19 yaşındayken yarattığı başka bir manga da ilk kez animeye uyarlandı. Ocak ayında yayınlanmaya başlayacak olan "Monsters 103 Mercies Dragon Damnation" yeryüzüne büyük bir yıkım getirme tehlikesi yaratan ejderha yüzünden altüst olan bir dünyadaki Ryuma adlı samuraya odaklanıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER