Matt Smith, The Death of Bunny Munro dizisinin başrolünü üstlendi

Matt Smith, The Death of Bunny Munro dizisinin başrolünü üstlendi
Jason Laveris / Film Magic
Matt Smith'in yeni dizi projesi belli oldu.

Halihazırda House of the Dragon'da rol alan, Doctor Who ve The Crown gibi yapımlarla da bilinen Smith, The Death of Bunny Munro'nun başrol oyuncusu oldu. Smith, Nick Cave imzalı çizgi romandan uyarlanan mini dizide yönetici yapımcı olarak da yer alıyor.

Pete Jackson'ın (Somewhere Boy) senaryosunu kaleme aldığı uyarlamanın sezonu 6 bölüm sürecek ve bölümleri Isabella Eklöf (Industry) yönetecek. Yapımını Clerkenwell Films (The End of the F***ing World, Misfits) ve Sky Studios üstleniyor. İngiltere'de Sky Atlantic ve dijital platform NOW'da ekrana gelecek dizinin çekimleri gelecek bahar başlayacak.

Smith, kapılara giderek güzellik ürünleri satan, karısı Libby'nin intiharıyla hayatı dağılmış, seks bağımlısı bir çapkını canlandıracak. 9 yaşındaki oğluyla Güneydoğu İngiltere'ye bir yolculuğa çıkan Bunny Munro, hem kederiyle baş etmeye hem de yol üstünde tanıştığı kadınları baştan çıkarmaya çalışmaktadır. Bunny Junior ise annesinin hayaletiyle konuşurken yavaş yavaş babasının enkaz halinde olduğunu fark eder.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER