Prime Video'nun yeni draması Motorheads'in başrolleri belli oldu

Prime Video'nun yeni draması Motorheads'in başrolleri belli oldu
MGMT Entertainment/Getty
Prime Video'nun yeni draması Motorheads'in başrolleri belli oldu.

Deadline'ın haberine göre John A. Norris (All American) ve Jason Seagraves (Hacksaw Ridge) imzalı dizinin kadrosuna Ryan Phillippe (Shooter), Nathalie Kelley (The Baker and the Beauty), Michael Cimino (Never Have I Ever) ve Melissa Collazo (One Of Us Is Lying) katıldı. Dizinin yapımını Jax Media ve Amazon MGM Studios üstlendi.

İlk aşk, ilk kalp kırıklığı ve ilk arabanda kontağı çevirmek üzerine olan dizide araba tutkuları ortak olan bir grup aykırı tipin arasında yeşeren beklenmedik arkadaşlıklar anlatılacak. Bazıları hiyerarşi ve lise kurallarıyla hayatını devam ettirirken diğerleri karanlık bir geçmişten kaçmak için yarışacak.

Philippe, eski NASCAR mekanikçisi Logan'a hayat verecek. Memleketi Ironwood'da bir tamirci dükkanına sahip olan ve dükkanı ayakta tutmaya çalışan Logan, ünlü kardeşi Christian Maddox'un gölgesinde yaşamaktadır. Kelley, New York'taki işini bırakarak çocuklarıyla memleketine taşınan acil hemşiresi Samantha'yı canlandıracak.

Cimino, babası Ironwood'un ünlü bir sokak yarışçısı olan ve onun ününe ayak uydurmaya çalışan Zac'i oynayacak. Collazo ise Zac'in kardeşi, arabalara tutkulu ve onları tamir etme konusunda oldukça yetenekli Caitlyn'e hayat verecek. Caitlyn, memleketlerine taşınarak babalarının kayboluşuyla ilgili ipucu yakalamayı umuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER