Prime Video'nun A Very Royal Scandal dizisinin başrolleri belli oldu!

Prime Video'nun A Very Royal Scandal dizisinin başrolleri belli oldu!
Getty Images
Prime Video'nun A Very Royal Scandal dizisinin kadrosu belli oldu. Michael Sheen ve Ruth Wilson'ın başrolünde yer alacağı dizide Joanna Scanlan, Alex Jennings ve Éanna Hardwicke rol alacak.

Dizi, Birleşik Krallık Prensi Andrew'un 2019'da BBC'nin Newsnight programına verdiği röportaja odaklanacak. Amazon MGM Studios için Blueprint Television’ın yapımını üstlendiği diziyi Julian Jarrold (The Crown) yönetecek.

Reşit olmayan kızları fuhuşa zorlama ve cinsel amaçlı insan ticareti dahil birçok suçtan dolayı hakkında ceza davaları açılan Jeffrey Epstein'le olan arkadaşlığı ve bağlantısı tartışılan Prens Andrew, Emily Maitlis'le imajını toparlamak ve sorulara cevap vermek üzere bir röportaj yaptı. Ancak Prens Andrew adına berbat geçen röportaj Kraliyet'i yeni bir halkla ilişkiler krizine sürükledi. Sezonu 3 bölüm sürecek mini dizide Maitlis'in profesyonel ve kişisel hayatı ve röportaja giden yol da kendine yer bulacak.

Aynı röportajı konu alan "Scoop" adlı bir film projesini ise Peter Moffat (Your Honnor, 61st Street) hazırlıyor ve Netflix'te yayınlanacak. Başrollerinde Gillian Anderson ve Rufus Sewell yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER