Bosch serisine yeni bir dizi katılıyor

Bosch serisine yeni bir dizi katılıyor
Amazon Freevee
Prime Video'nun Bosch serisine yeni bir dizi katılıyor. Platform, henüz ismi belli olmayan bir uzantı diziye onay verdiğini duyurdu. 

Proje, Harry Bosch karakterinin yer aldığı Michael Connelly imzalı roman serisinin ana karakterlerinden Renée Ballard'i merkezine alacak. LAPD'de dedektiflik yapan Ballard, çözülememiş eski davaların araştırıldığı bir birimde görevlendirilir. Birim, bütçesi az, gönüllü bir ekiple yürütülen ve iş yükü fazla olan bir yerdir. Ancak Ballard, elindeki davalara empati ve kararlılıkla yaklaşır ve büyük bir komployu ortaya çıkarmak için yardıma ihtiyacı olduğunda arkadaşı Harry Bosch'a başvurur.
 
Connelly, dizi projesinde yönetici yapımcı olarak görev alacak. Kendisine Michael Alaimo, Kendall Sherwood, Henrik Bastin ve Melissa Aouatee eşlik edecek.

Titus Welliver'in başrolünde olduğu orijinal Bosch dizisi 2014-2021 arası yedi sezon sürdü ve Prime Video'da yayınlandı. Welliver'in rol aldığı uzantı dizi Bosch: Legacy ise Amazon'un diğer platformu Freevee'de ekrana geliyor ve 2. sezonunu tamamladı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER