Ted filminin dizi uyarlaması 11 Ocak'ta başlıyor!

Ted filminin dizi uyarlaması 11 Ocak'ta başlıyor!
Peacock
Ted filminin dizi uyarlamasının yayın tarihi belli oldu ve ilk tanıtım videosu geldi.

Seth MacFarlane imzalı 2012 yapımı filmin dizi versiyonu, NBCUniversal'a bağlı dijital platform Peacock'ta yayınlanacak ve 11 Ocak'ta başlayacak. MacFarlane'nin yeniden Ted'i seslendirdiği dizide Giorgia Whigham, Max Burkholder ve Scott Grimes da rol alıyor.

2015'te devam filmi çekilen Ted, çocukluk dileği gerçekleşen ve oyuncak ayısını hayatta ve karşısında bulan John ve kız arkadaşı Lori Collins'in başından geçenleri konu alıyor. İki film gişede 750 milyon dolar gişe hasılatı elde etti.

1993'te geçecek dizide Ted, ünlü olduğu zamanları geride bırakmış ve en yakın arkadaşı John Bennett (Burkholder), işçi sınıfından ailesi ve kuzeniyle birlikte yaşamaktadır. Ted, her ne kadar iyi ve sevilesi bir genç olan John için iyi bir örnek olmasa da gerektiğinde arkadaşına ve ailesine yardım etmek için riske girmekten çekinmeyecektir.

Ted'in dizisinde kuzen Blaire Bennett'i Whigham canlandırıyor. Grimes ise John'un babası-Blaire'in amcasını oynuyor. Erica Huggins'in MacFarlane'ye eşlik ettiği Ted dizisinin yapımını MacFarlane'in şirketi Fuzzy Door ve UCP üstlendi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER