Netflix'in Black Doves dizisinin kadrosu genişliyor

Netflix'in Black Doves dizisinin kadrosu genişliyor
Tomo Brejc/Michael Buckner/Netflix
Netflix'in Black Doves dizisinin kadrosu genişliyor.

Nisan ayında Keira Knightley'in katıldığı dizi projesinin başrollerinde, Variety'nin haberine göre Ben Whishaw ve Sarah Lancashire da yer alacak. Dizinin kadrosunda ayrıca Andrew Buchan , Omari Douglas, Andrew Koji, Kathryn Hunter, Sam Troughton, Ella Lily Hyland, Adam Silver, Ken Nwosu ve Gabrielle Creevy de yer alıyor.

Kariyerinin ilk büyük TV rolüne hazırlanan ve sinema kariyeriyle tanınan Knightley, tutkulu bir ilişkiye başlayan ve ajanlık yapan Helen karakterini canlandıracak. Sevgilisi Jason Londra’nın karanlık yeraltı dünyasının kurbanı olunca Helen’ın işverenleri onu koruması için eski arkadaşı Sam’i (Whishaw) gönderir. 

Tekrar bir araya gelen Helen ve Sam, Jason'ı kimin öldürdüğünü bulmak için diplomatik gerilim ve Noel zemininde geçen bir maceraya atılır. Black Doves, güvenin sizi öldürtebileceği bir dünyada birbirine güven duymanın ve nihayetinde birbirinin hayatının gidişatını sonsuza dek değiştirmenin hikayesi.

Lancashire, dizide Helen'ın patronu Reed'i oynayacak. Black Doves'u The Lazarus Project, Giri/Haji ve The Bastard Son & The Devil Himself dizileriyle bilinen Joe Barton hazırlıyor. Yapımını Barton’ın şirketi Noisy Bear ve Sister (Chernobyl) üstleniyor. Barton ve Knightley, yönetici yapımcı olarak da yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER