Fellow Travelers dizisi 27 Ekim'de Showtime'da başlıyor

Fellow Travelers dizisi 27 Ekim'de Showtime'da başlıyor
Showtime
Matt Bomer ve Jonathan Bailey'in başrolünde yer aldığı Fellow Travelers dizisi 27 Ekim'de Showtime'da başlıyor.

Sezonu 8 bölüm sürecek mini diziyi kanalın yapımlarından Ray Donovan'da da çalışan, Philadelphia filmiyle Oscar adaylığı kazanan Ron Nyswaner hazırladı. Fremantle ise Showtime'la birlikte yapımını üstlendi. Dizi projesi Thomas Mallon'un aynı isimli romanından uyarlandı.

1950'li yıllarla başlayacak olan Fellow Travelers'ın hikayesi yaklaşık 40 yıllık bir süreci iki adamın ilişkisi üzerinden kapsayacak. Hawkins Fuller ve Tim Laughlin, McCarthycilik'in gölgesindeki Washington'da tanışırlar. Yakışıklı ve karizmatik Hawkins'in finansal olarak memnun eden, politikanın perde arkasında geçen bir kariyeri vardır. Tim ise idealizm ve dini inançla dolu genç bir adamdır.


Showtime

Aralarında başlayan romantizm, Joseph McCarthy ve Roy Cohn'un "huzur bozuculara ve cinsel sapkınlara" savaş açmasıyla sekteye uğrar. Ancak kendileriyle ve dünyayla mücadele ederken bir yandan da yolları 60'lı yıllardaki Vietnam Savaşı protestolarında, 70'li yıllardaki uyuşturucu dolu disko hedonizmi döneminde ve 80'li yıllardaki AIDS krizinde kesişir.

Matt Bomer, bahsi geçen Hawkins'i, Bailey ise Tim'i canlandıracak. Allison Williams, Jelani Alladin, Noah J. Ricketts ve Linus Roache de dizinin kadrosunda yer alıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER