TLC'de Ekim ayında da “Her Gece Film Gecesi” devam ediyor!

TLC'de Ekim ayında da “Her Gece Film Gecesi” devam ediyor!
TLC, Ekim ayında da filmseverlerin adresi olmaya devam ediyor. Film izlemek isteyenler TLC'de hafta içi her gün 19.30’da mutlaka izleyecek iyi bir film bulacak. Eylül ayında aksiyondan bilim kurguya, dramdan komediye dünya sinemasının öne çıkan filmleri ve gelmiş geçmiş en muhteşem seriler TLC’de izleyicilerle buluşacak.
 
TLC’nin Ekim film seçkisi yine filmseverleri mutlu edecek. Her gün saat 19.30’da Denizin Ortasında, Suç Çetesi, Zafer Bizimdir, Uzay Oyunları, Gizemli Adaya Yolculuk, Fırtınanın İçinde, 211, Kuzey Operasyonu, Matrix serisi, Jurassic Park serisi, Pasifik Savaşı, Bomba, Casuslar, Yarının Sınırında, Operatör, Kod Adı: U.N.C.L.E. ve Çılgın Max: Öfkeli Yollar TLC'de ekrana gelecek.
 
Denizin Ortasında / In The Heart Of The Sea: Sene 1820. New England'dan denize açılan bir av gemisi, dev bir balinanın saldırısına uğrar. Sağ kalan mürettebat hayatta kalmak için sınırları zorlayıp akıl almaz yollara başvurur. Başrollerde Chris Hemsworth, Benjamin Walker ve Cillian Murphy izleyiciyle buluşuyor.
 
Suç Çetesi / Gangster Squad: 1949 yılında Los Angeles Polis Teşkilatı'nda görev yapmış bir sokak ekibi, gelişmekteki şehirlerini tarihin en amansız mafya liderlerinden birinden kurtarmak için bir araya gelir. Yönetmen koltuğunda Ruben Fleischer bulunurken başrollerde ise Josh Brolin, Ryan Gosling ve Sean Penn yer alıyor.
 
Zafer Bizimdir / We Are Marshall: Marshall Üniversitesi futbol takımı oyuncuları bir uçak kazasında hayatlarını kaybeder. Takımın yeni koçu ve hayatta kalan oyuncular futbol programını sürdürmeye çalışır.
 
Uzay Oyunları / Ender's Game: Genç bir strateji dehası Dünya'yı savunacak ekibin lideri olarak Uluslararası Ordu'da göreve başlar. İnsan ırkını soykırım peşindeki uzaylılardan kurtarabilecek mi?
 
Gizemli Adaya Yolculuk / Journey 2: The Mysterious Island: Genç bir maceraperest yeni üvey babasıyla birlikte gizemli bir adadan şifreli bir yardım çağrısına yanıt verir ve adada yaşayan yegâne insanı kurtarır. Brad Peyton yönetmenliğindeki filmin oyuncu kadrosunda Dwayne Johnson, Michael Caine ve Josh Hutcherson bulunuyor.
 
Fırtınanın İçinde / Into The Storm: Bir dizi hortum bir gün içinde Silverton kasabasını altüst eder. Profesyonel fırtına avcıları, heyecan düşkünleri ve bölge sakinleri korkunç olayları belgeler.
 
211: Polis memuru Mike Chandler, rutin devriyesinde bir genci konuk eder. Bir banka soygununun ortasına düşen ikili için işler planlandığı gibi gitmez. Velizar Binev, Nicolas Cage ve Dwayne Cameron başrollerde.
 
Kuzey Operasyonu / Operation Chromite: 1950'de Kuzey Kore'nin Güney Kore'yi işgal etmesinin ardından BM, 5 binde bir başarı şansı olan "Kuzey Operasyonu" adında gizli bir kara harekâtı başlatır. Liam Neeson, Lee Jung-jae ve Lee Beom-soo başrollerde izleyiciyle bululuyor.
 
Matrix serisi, 13 Ekim itibarıyla her Cuma 19.30’da TLC’de
 
Matrix / The Matrix: Güzel bir yabancı, hacker Neo'yu amansız bir yeraltı dünyasına yönlendirdiğinde şok edici bir gerçeği keşfeder, yaşadığı hayat şeytani bir siber zekânın ürünüdür. Keanu Reeves, Laurence Fishburne ve Carrie-Anne Moss’un başrollerini paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda Lana Wachowski ve Lilly Wachowski oturuyor.
 
Matrix: Yeniden Yüklendi / The Matrix Reloaded 2: Neo, Trinity ve Morpheus, Matrix'e dönerek üstün beceri ve silahlarıyla baskı ve sömürüye karşı mücadele eder.
 
Matrix: Devrim / The Matrix Revolutions 3: Neo, Morpheus ve Trinity son gerçek dünya şehri Zion'u insan ırkını esir alan makinaların gazabından korumak için savaşır.
 
Jurassic Park serisi, 16 Ekim itibarıyla her Pazartesi 19.30’da TLC’de
 
Jurassic Park: Genetik müdahaleyle hayata döndürülen dinozorların yaşadığı ıssız bir adadaki safari parkına giden bilim insanları kendilerini ölüm kalım savaşı içinde bulur. Steven Spielberg’in yönetmenliğindeki efsane filmin başrollerinde Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum ve Samuel L. Jackson bulunuyor.
 
Jurassic Park 2: Kayıp Dünya / The Lost World: Jurassic Park: Jurassic Park'taki felaketin üzerinden dört yıl geçer. Issız adanın tarih öncesinden kalma sakinlerinin kaderini belirleyecek iki grup zamana karşı yarışır.
 
Jurassic Park 3 / Jurassic Park III: Bilim insanı Dr. Grant, Isla Sorna'ya giden zengin bir çifte eşlik eder. Tur grubu bir saldırı sonucu adada ayrı düşünce ev sahiplerinin göründüğü gibi olmadığı anlaşılır.
 
Pasifik Savaşı / Pacific Rim: Canavar Kaiju'nun yakıp yıktığı Avustralya'daki iki kardeş dev bir robotu yöneterek ebeveynlerini ararken yeni yaratıklar, tekinsiz karakterler ve sürpriz müttefiklere rastlar.
 
Bomba / Retribution: Sahtekar bir bankacı, çocuklarını okula götürdüğü esnada gizemli bir çağrı alır. Aracının altındaki bombanın patlamaması için yüklü miktarda para ödemesi istenir.
 
Casuslar / Spooks: The Greater Good: Göz altındaki bir terörist firar eder ve MI-5'in terörle mücadele başkanı kaybolur. Başkanın sağ kolu Londra'da beklenen saldırının arifesinde ölümcül bir kumpası ortaya çıkarır.
 
Yarının Sınırında / Edge Of Tomorrow: İstilacı uzaylılara karşı ön saflarda savaşan bir asker çatışmada öldükten sonra aynı çatışmayı defalarca yeniden yaşar. Her tekrarda düşmanı yenmeye bir adım daha yaklaşır. Tom Cruise, Emily Blunt ve Bill Paxton başrollerde.
 
Operatör / Operator: Bir ilk yardım hattı operatörü genç bir anneden yardım çağrısı alır. Genç annenin kendini ve üç yaşındaki oğlunu kurtarmak için tek şansı operatörün talimatlarıdır.
 
Kod Adı: U.N.C.L.E / The Man From U.N.C.L.E.: Soğuk Savaş hızla devam ederken bir CIA ajanı ve bir KGB ajanı, nükleer silah kullanmayı planlayan bir suç örgütünü durdurmak için birlikte çalışmak zorunda kalır. Henry Cavill, Armie Hammer ve Alicia Vikande başrollerde izleyiciyle buluşuyor.
 
Çılgın Max: Öfkeli Yollar / Mad Max: Fury Road: Çılgın Max, kıyamet sonrası bir dünyada Wasteland'de hayatta kalmak için elit imparatoriçe Furiosa yönetimindeki savaş makinasıyla firar eden bir grup isyancıya katılır. Filmde Charlize Theron ve Tomb Hardy gibi yıldız oyuncular yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER