Kocamın Ailesi: Hayranları sordu, oyuncular cevapladı

Kocamın Ailesi: Hayranları sordu, oyuncular cevapladı
"Esmoş'um, Babaanneciğim biz periscope ile seti gezcez, daha sonra sizinle de gezeriz"By Pelin
Perşembe gününün demirbaş listesinde yer alan aile dizisi, ilk başta Gökhan Alkan ile başlayan sosyal medya üzerinden soru-cevap yaklaşımlarını biraz daha artırarak youtube kanalından canlı yayın ile sürdürmüştü. Dün akşam yeni bölüm öncesinde ise son dönemin popüler "anlık canlı paylaşımları" Periscope ile seyircisine yeni bir sosyal medya deneyimi yaşattılar. Dizinin Pelin'i, Beren Gökyıldız set gezintisi yaptı. Yayın saatini kaçıranlar, Periscope indiremeyenler, programı indireceğim derken yayını kaçıranlar ve izleyip tekrar hatırlamak isteyenler için olanları anlatayım istedim. Yüksek doz samimiyet içerir... (periscope acemisi olarak yakalandım, yoksa aynı anda canlı video özelliği ile link alınabiliyormuş, notumu aldım, sizin de bilginize)

Bizlere ilk merhaba diyen Gülay karakterini canlandıran Buse Arslan ve kucağında setin afacanı Beren Gökyıldız (Pelin) oldu. Yavaş yavaş ilerleyerek masada oturan Genco Özak (Can), Yeliz Kuvancı (Güneş), Gökhan Alkan (Tarık/Engin) ve Durul Bazan (Cüneyt) görüşalanımıza girdiler ve bizlere selamlarını ilettiler. Yayın esnasında çekimi olmayan oyuncuların sesini duymak ya da görebilmek doğal olarak kısmet olmadı. 

Sette çay arasına çıkan sevimli ekip, bütün içtenlikleri ile gelen ve okuyabildikleri tüm soruları cevaplandırarak, öpücüklerini gönderdiler.

Kısa kısa notlar aktarırsak:

Yayın anında ekip Beykoz'da sahne çekiyordu.

Gökhan Alkan gamzelerini beğenen hayranlarına teşekkürlerini iletip, Twitter adresinden gelen iletileri kontrol ettiğini ekledi. "Gökhan Alkan'ı ne zaman sinema filminde göreceğiz" sorusuna "İnşallah yazın sinema filmi olacak" şeklinde cevap verdi.

Durul Bazan, Genco Özak ile akraba olmadıklarını iletti.

Yeliz Kuvancı, nereli olduğunu merak eden hayranlarına Ordu'lu olduğunu söyledi.

Buse Arslan, en çok balkondan atlama sahnelerinde zorlandığını itiraf etti.

Beren ise 7. bölümdeki kaybolma sahnesi ve ağlama sahnelerinin kendisini zorladığını, ağlamak için anneannesinin olmadığını aklına getirdiğini söyledi. Beren en sevdiği sahnelerin ise kahvaltı ve akşam yemeği sahneleri olduğunu ekledi.

Tarık ile Güneş'in evlenip evlenmeyeceklerinin onlara da sürpriz olduğunu ve dizinin 51. bölümde sezon finali yapacağı haberini verdiler.

Gelen sevgi dolu sözcüklere teşekkürlerini iletip, çekime geri dönecekleri için güzelliklerini öperek mini set gezisini sonlandırdılar.

Beren'in şarkı söylemesi, dizideki gibi bol bol konuşması da dikkatlerden kaçmadı. Sezon finaline kadar ya da yeni sezon ile beraber yeni sürpriz etkinlikleri yapacağını düşündüğümüz dizimize bol reytingler diliyorum.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER