BBC First draması Suç, ekranlara veda ediyor!

BBC First draması Suç, ekranlara veda ediyor!
BBC First’te aksiyon Ekim ayında da dur durak bilmeden devam ediyor. İki kardeşin vicdanının test edildiği sürükleyici hikayesiyle “Suç” ve daha fazlası Ekim ayında heyecan dolu olay örgülerini ekranlara getiriyor.   
 
İki kardeş olan Max ve Jake’in sürükleyici hikayesini anlatan “Suç” (Guilt) son sezonuyla ekranlara veda edecek. Max ve Jake düğünden dönerken araba kazası yaşıyor ve yaşlı bir adamı ezerek ölümüne sebep oluyor. Suçu itiraf etmek yerine olayı örtbas etmeye çalışan kardeşlerin başı o günden sonra beladan kurtulmuyor. Yaşlı adamın ölümü yakınları arasında şüphe yaratırken iki kardeşin içindeki suçluluk duygusu gün geçtikçe artıyor. Yolları bir ayrılıp bir birleşen kardeşlerin son sezonda yolları tekrardan kesişiyor. Hem eski hem de yeni düşmanlarla karşılaşan kardeşlerin karşılarına çıkan zorluklara karşı çözümler üretmeleri gerekiyor. Bütün bu zorluklardan ve suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen ikili, tehlikeden ve birbirlerinden uzak bir gelecek kurmak istiyor. Sürükleyici dizi “Suç” (Guilt) son sezonuyla 3 Ekim Salı günü saat 21.00’de BBC First ekranlarında olacak. 
 
BBC First Ekim ayında heyecan dolu programlarıyla izleyicilere müthiş bir seyir keyfi sunmaya devam ediyor. Gizem dolu suç dizisi “Rahibe Boniface Gizemleri” (Sister Boniface Mysteries) ikinci sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Gizemleri çözen bir rahibeyi konu alan dizi, izleyiciye parçaları birleştirmesi gereken bir yapboz sunuyor. “Rahibe Boniface Gizemleri” (Sister Boniface Mysteries) Ekim ayında BBC First’te izleyiciyle buluşuyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER