The Walking Dead’in yeni dizisi ‘Daryl Dixon’ ABD ile aynı anda sadece TV+’ta!

The Walking Dead’in yeni dizisi ‘Daryl Dixon’ ABD ile aynı anda sadece TV+’ta!
İzlenme rekorları kıran Amerikan televizyon dizisi The Walking Dead’ten hayranlarının beklediği haber geldi. Geçen yıl yayınlanan 11’inci sezonunun ardından final yapan The Walking Dead’in 6 bölümlük yeni devam dizisi ‘The Walking Dead: Daryl Dixon’, 11 Eylül’de ABD ile aynı anda Türkiye’de sadece TV+’ta yayınlanacak. Her bölümü 60 dakikadan oluşan yeni dizi, fenomen karakter Daryl Dixon’ın macerasına odaklanacak. The Walking Dead’in 19 Haziran’da yine sadece TV+’ta yayınlanan ilk devam serisi ‘Dead City’ büyük ilgi görmüştü.
 
Türkiye’nin dijital içerik platformu TV+, Eylül ayında da en kaliteli içerikleri izleyicisiyle buluşturmaya devam ediyor. Dünyada ilgiyle izlenen ve geçen yıl 11’inci sezonuyla ekranlara veda eden Amerikan televizyon dizisi ‘The Walking Dead’in 6 bölümlük ilk devam dizisi ‘Dead City’yi 19 Haziran’da izleyiciyle buluşturan TV+, şimdi ise serinin ikinci devam dizisi ‘Daryl Dixon’ı yayınlayacak. İzleyicilerden büyük ilgi gören devam dizisi ‘Daryl Dixon’ 11 Eylül’de ABD ile aynı anda TV+ ekranlarında olacak.
 
The Walking Dead evreninin yeni dizisinde, başrol oyuncusu Norman Reedus, Daryl Dixon rolüyle geri dönecek. Dizinin en sevilen karakterlerinden biri olan Daryl, kendini anlaşılamaz bir şekilde Fransa kıyısında bulacak. Zombilerle mücadelesine devam edecek olan Daryl, Paris merkezli parçalanmış ama büyüyen otokratik bir hareketin öfkesini uyandıracak. İstemeden de olsa hayırsever bir dini hareketin kalbindeki genç bir çocuğu tehlikeye atacak olan Daryl, sezon boyunca yeni görevini yerine getirmeye ve Amerika’ya dönmeye çalışacak.
 
Hayranları tarafından keyifle takip edilen The Walking Dead’in ikinci devam dizisi ‘Daryl Dixon’ şimdiden ikinci sezon onayını aldı. Ayrıca ‘Dead City’ ve ‘Daryl Dixon’dan sonra dizideki diğer karakterlerin hikâyesinden yapılacak ‘Rick & Michonne’ dizisi de yine sadece TV+’ta seyirciyle buluşacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER