Netflix'ten yeni sezon öncesi Kulüp ilk sezon özet videosu geldi

Netflix'ten yeni sezon öncesi Kulüp ilk sezon özet videosu geldi
Netflix, yayınlandığı ilk günden itibaren çok sevilen Kulüp’ün heyecanla beklenen yeni sezonu öncesi ilk sezon için bir özet videosu yayınladı. Videoda geçtiğimiz sezonda yaşananlar Raşel'in kızı Rânâ'nın sesiyle anlatılıyor.

Kulüp'ün hikayesi 1960’lı yılların İstanbul’unda devam ediyor. Artık 5 yaşına gelen Rânâ, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyürken, Matilda ve Çelebi Kulüp’ü her şeye rağmen ayakta tutabilmek için ellerinden geleni yapıyor. Raşel’in Rana ile kendi ailesini kurmayı öğrenme mücadelesini de konu alan sezonda Kulüp ailesi bütün zorluklara karşı dimdik durmaya çalışarak birbirine her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetleniyor.

Hikaye yaratıcılığını Rana Denizer’in üstlendiği, proje yaratıcısı Zeynep Günay’ın yönetmen koltuğunu Seren Yüce ile paylaştığı dizinin Gökçe Bahadır, Fırat Tanış, Barış Arduç, Salih Bademci, ve Asude Kalebek gibi başarılı isimlerden oluşan oyuncu kadrosuna 2. sezonunda Halil Babür, Serra Arıtürk ve Ada Erma gibi yeni isimler de dahil oldu.

Kulüp’ün ikinci sezonu, 15 Eylül’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER