Yılbaşı Gecesi ve Özür Dilerim filmleri de FOX Türkiye'ye geliyor

Yılbaşı Gecesi ve Özür Dilerim filmleri de FOX Türkiye'ye geliyor
Yılbaşı Gecesi ve Özür Dilerim filmleri de FOX Türkiye'ye geliyor.

Disney+ için hazırlanan filmlerden Yılbaşı Gecesi geçtiğimiz 30 Aralık'ta, Özür Dilerim ise 14 Nisan'da izleyiciyle buluşmuştu. Ancak platformun aldığı karar sonrası iki film de Temmuz başında yayından kaldırıldı. Disney'in kaldırdığı filmleri yayınlamaya başlayan FOX Türkiye, Recep İvedik 7'yi ise 4 Eylül'de yayınlayacak.

İbrahim Büyükak’ın yazıp yönettiği ve başrolü Oğuzhan Koç ve Gizem Karaca ile paylaştığı Özür Dilerim'de Metin Coşkun, Müfit Kayacan, Mert Turak, Yeliz Kuvancı, Gümeç Alpay Aslan,  Yonca Şahinbaş, Kerimcan Kamal ve Fatma Toptaş gibi isimler de rol alıyor. Yapımını 25 Film üstleniyor.

Erkin, 30’lu yaşlarının ortasında, yapayalnız yaşayan, deniz fenerinde bekçidir. Kredi borçlarıyla uğraşan Erkin bir gün huzurevinde yaşayan dedesinin ölüm haberini alır. Apar topar huzurevine gider ama beklenmedik bir durum ile karşılaşır. Dedesi torunundan zamanında kalbini kırdığı kardeşi Koray ve eski nişanlısı Merve’den özür dilemesini ister. Kredi borçlarını ödemenin tek çözümü özür dilemek olan Erkin, maceralı ve eğlenceli bir yola çıkar.
Yapımcılığını BKM Film'in üstlendiği Gülse Birsel imzalı Yılbaşı Gecesi'nin oyuncu kadrosunda Alican Yücesoy, Alina Boz, Ayta Sözeri, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Emir Benderlioğlu, Fatih Artman, Gülse Birsel, İrem Sak, Kubilay Tunçer, Nazmi Sinan Mıhçı, Serkan Keskin, Şebnem Bozoklu, Zeynep Güngör yer alıyor.

Günlerdir sevdikleriyle birlikte Yılbaşı Gecesi’ni kutlamayı hayal ederken son anda ilan edilen sokağa çıkma yasağı Didem’in tüm hayallerinin yıkılmasına sebep olur. Ozan pandemi süreci boyunca eve hapsolmuş olan eşinin günlerdir özenerek hazırlandığı yılbaşı gecesini kötü geçirmemesi adına, çareyi sitedeki komşularını kapı kapı gezerek partiye çağırmakta bulur.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER