Timeless Dizi Channel (TDC), Portekiz'de büyümeye devam ediyor

Timeless Dizi Channel (TDC), Portekiz'de büyümeye devam ediyor
Timeless Dizi Channel (TDC) Portekiz'de büyümeye devam ediyor.

Temmuz 2021'de ülkedeki yayınına başladığı haberini verdiğimiz kanal, Vodafone Portugal'a da geliyor. SPI International'ın Fightbox, Fast&FunBox, DocuBox, FunBox UHD ve Gametoon kanallarını da bünyesinde bulunduran Vodafone, Dizi'yi de kataloğuna kattı.

SPI International Batı Avrupa ve Afrika Genel Müdürü Georgina Twiss, anlaşma sonrası "SPI International, Dizi'yi Vodafone Portugal'da sunmaktan heyecan duyuyor. Dizi'nin eklenmesi Vodafone Portugal ile olan ortaklığımızı geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda Portekizli izleyicilere sunulan eğlence seçeneklerini de genişletiyor. Dünyaca ünlü Türk dizilerini Portekizli izleyicilerle buluşturmaktan heyecan duyuyoruz ve onların coşkulu tepkilerini bekliyoruz," dedi.

Türk dizileri üzerine yayın yapan kanalın 500 saati aşkın portföyünde Kara Sevda (Endless Love), İçerde (Insider), Ufak Tefek Cinayetler (Stiletto Vendetta), Kara Para Aşk (Black Money Love), Karadayı, Kurt Seyit & Şura, Son (The End), 20 Dakika (20 Minutes), Alın Yazım (Red Scarf), Analar ve Anneler (Moms and Mothers), Bana Sevmeyi Anlat (Wings of Love), Al Yazmalım (Red Scarf), 8. Gün (The 8th Day) ve Kuzgun gibi yapımlar bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER