tabii orijinal dizileri Serhat ve #Adalett ilk bölümleriyle TRT 1’de!

tabii orijinal dizileri Serhat ve #Adalett ilk bölümleriyle TRT 1’de!
Pazartesi akşamları TRT 1’de ekranlara gelen tabii kuşağı’nda bu hafta sürükleyici olay örgüsüyle izleyiciyi içine çeken iki polisiye dizi yer alacak. Kahramanlığıyla nam salmış bir özel harekat polisinin maceralarını anlatan Serhat ile kızını kaybeden bir babanın suçluların peşine düştüğü #Adalett, 14 Ağustos Pazartesi TRT 1’de olacak. Dizilerin diğer bölümleri ise sadece tabii uygulaması veya www.tabii.com adresi üzerinden izlenebilecek.
 
TRT uluslararası dijital yayın platformu tabii’nin büyük bir merak ve heyecanla izlenen orijinal yapımları TRT 1 ekranlarına gelmeye devam ediyor… Bu hafta polisiye tutkunlarını ekran karşısına kilitleyen iki dizi TRT 1 izleyicileriyle buluşacak. Uzun yıllar Güneydoğu’da kahramanca görev yaptıktan sonra yeni bir vazife için İstanbul’a dönen bir özel harekat polisinin maceralarını anlatan Serhat ile kızı öldürülen acılı bir babanın failleri bulunamayan olayı aydınlatmaya çalıştığı #Adalett TRT 1 tabii kuşağı’nda olacak.

Bu tabii orijinal yapımlarının ilk bölümleri 14 Ağustos Pazartesi akşamı ardı ardına TRT 1 izleyicisiyle buluşacak. Serhat saat 20.00’de  #Adalett ise 21.30’da TRT 1 ekranlarında olacak.

Serhat

Dizinin başrolü Tamer Karadağlı’nın yanı sıra Serhat; Nefise Karatay, Demir Karahan, Volkan Severcan, Tamer Yiğit ve Muhammed Emre Kaya gibi zengin bir oyuncu kadrosuna sahip. Senaristliğini Haluk Özenç’in, yönetmenliğini ise Bora Tekay’ın yaptığı dizide Serhat, uzun yıllardan beri Güneydoğu’da ve sınır ötesi operasyonlarda görev yapan bir özel harekat polisidir. Son dönemde büyük iş adamlarının kızlarının kaçırılması sebebiyle kendisine ihtiyaç olduğu düşünülmüş ve özel bir görevle İstanbul’a çağrılmıştır. İstemeyerek de olsa İstanbul’a gelen Serhat, Asayiş Şube’de yeni kurulmuş genç bir ekibe dâhil edilir. Ancak ne İstanbul Serhat’ın bıraktığı İstanbul’dur ne de Serhat, İstanbul’un hatırladığı Serhat... Her ne kadar hepsini birbirinden ayrı tutmaya çalışsa da Serhat’ın işleri, ailesi, duyguları zamanla birbirine karışır; savaşı ve kavgası her gün biraz daha büyür.
 

#Adalett 
 
tabii’nin soluk soluğa izlenen dizisi Ümit Cihan Canpolat tarafından kaleme alındı ve yönetmen koltuğunda Emre Kavuk oturuyor.
 
Burak Sergen, Yurdaer Okur, Mahir Günşiray, Erdem Kaynarca, Esila Umut ve Esra Kızıldoğan gibi isimlerin yer aldığı #Adalett’te, Selim Tandoğan, kızının ölümüne sebep olan ve failleri bulunamayan olayı aydınlatmak için kendi araştırmasını yapar ve suçluların peşine düşer. Bunu yaparken modern teknoloji ve sosyal medyanın gücünü kullanarak canlı yayınlar gerçekleştirir. Eski kafalı bir komiser olan Kadir bu yayınlar aracılığıyla işin gerçek boyutunun farkına varır ve bu gizemli adamı yakalamak için harekete geçer. Oysa Selim her türlü ihtimale karşı oldukça titiz bir hazırlık yapmıştır. Selim’in kendisini yakalaması için verdiği ipuçlarıyla bu ikili arasında bir kedi-fare oyunu başlar. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER