Sesi Çok Güzel finalisti Mutlu Kaya silahlı saldırıya uğradı

Sesi Çok Güzel finalisti Mutlu Kaya silahlı saldırıya uğradı
25 Film'in yapımcısı olduğu ve Fox Tv'de yayınlanan ses yarışması Sesi Çok Güzel'e katılan genç kadın Mutlu Kaya evinde silahlı saldırıya uğradı. Mutlu Kaya'nın kendi evinde ve henüz kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce tabancayla başından vurulduğu öğrenildi.

Olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Ergani Devlet Hastanesine kaldırılan oradan da Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilen Kaya'nın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Saldırının ardından olay yerinde yapılan incelemede 7.65 mm çapında bir silaha ait boş kovanlar bulundu. Kaya’nın ailesinin de bilgisine başvuran polis, Kaya’nın görüştüğü tüm arkadaşlarını da yakın takibe aldı.

19 yaşındaki Mutlu Kaya'yı, Ergani'de çalıştığı okul kantininde bulup yarışmaya getiren Sibel Can olayla ilgili Instagram sayfasından paylaşımda bulundu ve "Benim güzel Mutlu kızım nasıl kıydılar sana. Çok üzgünüm. Yarışma sayesinde tanıdığım, binlerce pırlanta kızımızdan biri olan Mutlu'nun sağlık durumu şu anda çok kritik. Acil şifalar diliyorum. Dualarımızı eksik etmeyelim.." notunu düştü.

Tez zamanda sağlığına kavuşması için bütün dualarımız Mutlu Kaya ile.. Ona uzanan elleri ve zihniyeti de Allah ıslah etsin!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER