Mayıs 2023’te yayın hayatına başlayan tabii, 2 milyon üyeyi aştı!

Mayıs 2023’te yayın hayatına başlayan tabii, 2 milyon üyeyi aştı!
"Bizi Birleştiren Hikayeler" mottosuyla yola çıkan TRT uluslararası dijital platformu tabii, kısa sürede büyük bir ilgiyle karşılaştı. Mayıs 2023’te yayın hayatına başlayan tabii, sadece 2 ayda 2 milyon üyeyi aşma başarısını gösterdi.   
 
tabii’de farklı türlerdeki orijinal diziler, filmler, belgeseller, lisanslı yapımlar, çok sevilen TRT içerikleri ve daha fazlası yer alıyor.

İlk etapta 15.000 saatlik içerik ve 30 orijinal diziyle yola koyulan tabii’de hoşgörü ve barışın timsali Mevlana’nın hayatının anlatıldığı Mevlânâ Celadeddîn-i Rûmî, TRT ekranlarından tanıdığımız sadıçların birbirinden eğlenceli yeni maceralarıyla platforma özel çekilen Yeşil Deniz Milenyum, babalarının vasiyetini gerçekleştirmek üzere hayatlarının yolculuğuna çıkan iki kardeşin hikayesi Modern Doğu Masalları, evladını kaybeden bir babanın teknolojiyi ve sosyal medyayı da kullanarak suçluları arayış hikayesi #adalett, psikolojik gerilim türünde ünlü isimleri buluşturan Son Gün, yüksek mizah dozu ve eğlenceli oyuncu kadrosuyla Organizasyon Bizim İşimiz ve büyük bir dehanın çocukluk günlerine gittiğimiz Küçük Dahi İbni Sina gibi dijital platforma özel hazırlanmış diziler yer alıyor. Aile, aksiyon, dönem, dram, fantezi, komedi, gençlik, polisiye, romantik komedi ve gerilim gibi çeşitli türlerde dizi ve filmleri, savaş, tarih, doğa belgesellerinin yanı sıra çocuklara yönelik programları Türk ve küresel izleyici tabii farkıyla keşfediyor. Çocuklara ve gençlere yönelik içerikleri, zengin animasyon seçenekleri ve çocukların hayran olduğu karakterlere sahip eğlenceli yapımlarıyla tabii binlerce saatlik izleme keyfi sunuyor. 
 
Farklı kültürleri ortak değerler çerçevesinde buluşturmayı hedefleyen tabii, uluslararası izleyiciye ilk etapta İngilizce, İspanyolca, Arapça ve Urduca dillerinde erişim sunuyor. Dijital platformun yüksek kaliteli seslendirmeleri ve altyazıları yakın zaman içinde daha fazla dil seçeneğiyle erişilebilir olacak. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER