Köpekbalığı Festivali Temmuz ayı boyunca National Geographic WILD’da!

Köpekbalığı Festivali Temmuz ayı boyunca National Geographic WILD’da!
Köpekbalığı Festivali bu sene de yepyeni belgeseller ile temmuz ayı boyunca National Geographic WILD ekranlarında.
 
Köpekbalığı Festivali şimdiye kadarki en özgün ve kapsamlı köpekbalığı izleme deneyimiyle ekranlara geliyor.  Son teknolojiyi kullanan sektör lideri uzmanlarla temmuz ayı boyunca bu muhteşem hayvanların büyüleyici doğasını, gücünü ve güzelliğini keşfedeceğimiz belgeseller National Geographic WILD ekranlarında olacak.
 
Köpekbaliği Festivali’nde küresel bir sualtı macerası için ABD'deki Cape Cod, Florida, Hawaii, New York, Güney Carolina sularını ve Avustralya, Bahamalar, Kanada, Endonezya, Güney Afrika, Birleşik Krallık ve daha pek çok ülkedeki suları keşfediyoruz.
 
Boğa Köpekbalıkları Çetesi
YENİ – 8 Temmuz Cumartesi 21.00
Kuzey Avustralya'daki balıkçılardan hırsızlık yapan boğa köpekbalıklarıyla ilgili raporları araştıran biyologların bu davranışın köpekbalığı zekasının yeni bir kanıtı olup olmadığını öğrenmeye çalıştığı “Boğa Köpekbalıkları Çetesi” 8 Temmuz Cumartesi akşamı 21.00’de National Geographic WILD ekranlarında.
 
Sıfırın Altında Köpekbalığı
YENİ – 8 Temmuz Cumartesi 21.00
Uzmanların Kanada sularında yaşanan ilk büyük beyaz köpekbalığı saldırısından sonra, beyaz köpekbalıklarını menzillerinin en kuzey sınırına doğru yolculuğa neyin ittiğini araştırdığı “Sıfırın Altında Köpekbalığı”, 8 Temmuz Camartesi akşamı saat 21.00’de National Geographic WILD’da.
 
Köpekbalığından Nasıl Kurtuldum?
YENİ – 15 Temmuz Cumartesi 20.00 
Yıllardır, yunusların ve balinaların insanları köpekbalığı saldırılarından kurtardığına dair hikayeler duyuyoruz. Şimdi, bu korkunç saldırıları yaşamış insanlar, yaşadıklarıyla ilgili korkunç detayları paylaşıyor. “Köpekbalığından Nasıl Kurtuldum?” 15 Temmuz Cumartesi akşamı 21.00’de National Geographic WILD ekranlarında.
 
Boğa Köpekbalıkları Çekiç Başlı Köpekbalıklarına Karşı 
YENİ – 15 Temmuz Cumartesi 21.00
Florida'da boğa köpekbalıklarının, büyük çekiç başlı köpekbalığına saldırısının videoya alınmasının ardından, köpekbalığı uzmanlarından oluşan bir ekip yeni bir soruşturma başlatır. Bu soruşturmayı yakından takip edeceğimiz “Boğa Köpekbalıkları Çekiç Başlı Köpekbalıklarına Karşı”, 15 Temmuz Cumartesi akşamı 21.00’de National Geographic WILD’da.
 
Köpekbalıkları Yunuslara Karşı: Bahamalar 
YENİ – 22 Temmuz Cumartesi 20.00
Köpekbalığı uzmanları, yunuslara saldırmaktan hangisinin sorumlu olduğunu bulmak için üç farklı köpekbalığı türünden ısırık izlenimleri toplamak üzere Bahamalar çevresindeki sulara dalarken onlara katılın. “Köpekbalıkları Yunuslara Karşı: Bahamalar”, 22 Temmuz Cumartesi akşamı saat 20.00’de National Geographic WILD’da.
 
Volkanlar ve Köpekbalıkları: Hawaii 
YENİ – 29 Temmuz Cumartesi 20.00
Köpekbalığı biyologlarından oluşan ekibin, bölgedeki kambur balinaları hedef aldığına inandıkları kaplan köpekbalıklarının çene izlenimlerini almak için Hawaii'nin sularına dalış yaptığı “Volkanlar ve Köpekbalıkları: Hawaii”, 29 Temmuz Cumartesi 20.00’de National Geographic WILD ekranlarında.
 
Ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri, vahşi yaşamın gözler önüne serildiği kaliteli yapımları Türk izleyicisi ile buluşturan National Geographic WILD kanalını Digiturk, D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+ platformlarından izleyebilirsiniz. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER