TRT’nin yeni yarışma programı Sen Türkülerini Söyle başlıyor!

TRT’nin yeni yarışma programı Sen Türkülerini Söyle başlıyor!
Müzik severlerin heyecanla beklediği TRT’nin yeni yarışma programı “Sen Türkülerini Söyle” 11 Temmuz Salı günü saat 20.00’de TRT 1’de başlıyor.
 
Sunuculuğunu sanatçı Turgay Başyayla’nın yaptığı, amatör ve profesyonel herkesin katılımına açık olan yarışmanın jürisinde birbirinden değerli sanatçılar yer alacak.
Cengiz Özkan, Aysun Gültekin, Emre Yücelen, Öykü Gürman ve İsmail Altunsaray’ın karşısında türkülerini seslendirecek olan yarışmacılar gecenin birincisi olmak ve 500 bin ödüllü “Süper Final”de yarışmaya hak kazanabilmek için etkileyici performanslar sergileyecekler.
 
10 bölümden oluşacak yarışmanın her bölümünde yarışmacılar jüriden 10 tam puan alabilmek ve gecenin birincisi olabilmek için kıyasıya yarışacaklar. Performanslar ile birlikte yarışmacıların birincilik mücadelelerindeki heyecana tüm Türkiye ortak olacak.
11 Temmuz Salı günü saat 20.00’de TRT 1’de yayınlanacak yarışmanın ilk bölümüyle heyecanlı anlara ve muhteşem türkülere ev sahipliği yapacak olan “Sen Türkülerini Söyle” izleyenleri ekranlara kilitleyecek.
 
İlk bölüm de yarışmacılar Türkiye’nin her bölgesinden sevilen türküleri seslendirecek. Yarışmada, Aşık Veysel’den Neşet Ertaş’a Türkiye’nin sevdiği isimlerin eserleri de seslendirerek.
 
Hüzün, neşe, heyecan ve eğlencenin iç içe olduğu yarışma “Sen Türkülerini Söyle”, sevilen türkülerle olduğu kadar yarışmada yaşanılan ilginç anlarla da tüm Türkiye’nin kalbini fethedecek.
 
“Sen Türkülerini Söyle” 11 Temmuz Salı günü saat 20.00’de TRT 1’de.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER