KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması'nın biletleri satışta!

KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması'nın biletleri satışta!
İstanbullulara yaz boyunca yemyeşil bahçe ortamında film izleme keyfi yaşatan KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması’nda beyazperde, tüm zamanların en çok hasılat yapan dördüncü filmi, James Cameron imzalı “Avatar: Suyun Yolu” ile 11 Temmuz Salı akşamı açılıyor! Gişe rekorları kıran “Avatar”ın 13 yıl aradan sonra vizyona giren devam filmi “Avatar: Suyun Yolu”nda Sam Worthington, Zoe Saldana, Kate Winslet, Sigourney Weaver gibi dünya starları rol alıyor. Bu yıl da Türk Tuborg A.Ş. katkıları ve URU organizasyonuyla düzenlenen KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması’nın biletleri biletinial.com’da!
 
Şehrin merkezinde İstanbullulara huzurlu ve samimi bir ortam sunan KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe’de gerçekleşen KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması, yaz boyunca binlerce İstanbulluyu Türkiye’de ve dünyada dikkat çeken iddialı yapımlarla buluşturacak. Çeşit çeşit lezzetli yiyecek ve içecek alternatiflerinin de bulunduğu sinema geceleri her hafta salı akşamı gerçekleşecek.
 
KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması’nın çok konuşulan ve ödüllü yapımları bir araya getiren 2023 seçkisi, 11 Temmuz Salı akşamı saat 20.40’ta sinema tarihinde iki milyar dolardan fazla gişe hasılatı elde eden altı film arasına giren “Avatar: Suyun Yolu” ile başlayacak. Tarihin en yüksek gişe hasılatı rekorunu hâlâ elinde bulunduran “Avatar”ın yıllarca heyecanla beklenen devam filmi “Avatar: Suyun Yolu”, Pandora gezegeninde Na'vi halkına dahil olup Neytiri ile bir aile kuran Jake Sully'nin, tanıdık bir düşmanın yeniden gezegenlerine tehdit oluşturması sonrası Na'vi halkıyla birlikte verdiği mücadeleyi konu ediniyor. James Cameron’ın senaryosunu Josh Friedman ve Shane Salerno ile birlikte kaleme aldığı ve aynı zamanda yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda ise Sam Worthington, Zoe Saldana, Kate Winslet, Sigourney Weaver gibi dünyaca ünlü birçok isim yer alıyor.
 
KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da URU organizasyonu ve Türk Tuborg A.Ş.’nin katkılarıyla gerçekleşiyor. Kapı açılış saati 19.30 olan gösterimlerin biletleri biletinial.com’dan temin edilebilir.
 
KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması 2023 Programı

11 Temmuz Salı        20.40       “Avatar: Suyun Yolu” (Avatar: The Way of Water) (2022)              
18 Temmuz Salı        21.00       “John Wick 4” (2023)
25 Temmuz Salı        21.00       “Hüzün Üçgeni” (Triangle of Sadness) (2022)
1 Ağustos Salı           21.00       “Batı Yakası’nın Hikâyesi” (West Side Story) (2021)
8 Ağustos Salı           21.00       “Dune” (2021)
15 Ağustos Salı         21.00       “Ren Altını” (Rheingold) (2022)
22 Ağustos Salı         21.00       “Karanlık Gece” (2022)
29 Ağustos Salı         21.00       “Balina” (The Whale) (2022)BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER