Gillian Anderson, Netflix'in The Abandons dizisinin kadrosuna katıldı

Gillian Anderson, Netflix'in The Abandons dizisinin kadrosuna katıldı
Sam Taylor/Netflix
Gillian Anderson ve Netflix yeniden daha bir arada. Platformun The Crown ve Sex Education dizilerinde de rol alan Anderson, son olarak The Abandons'ın kadrosuna da katıldı. Haberi bizzat Netflix duyurdu..

Kurt Sutter imzalı The Abandons'ın kadrosuna Mart ayında Lena Headey (Game of Thrones) dahil olmuştu. Vahşi Batı'da geçen aksiyon dramada Sutter, Otto Bathurst ve Emmy Grinwis'le birlikte bölümleri de yönetecek.

Farklı, aykırı ailelerden oluşan bir grup terk edilmiş, 1850'lerin Oregon'unda aşikar kaderlerinin peşine düşerler. Zenginlik ve gücün yozlaşmış kuvveti, topraklarına göz dikerek onları dışarı çıkarmaya çalışır. Bu terk edilmiş ve toplumun kenarında yaşayan türden kayıp ruhlar, bir aile oluşturmak ve karşı koymak için kabilelerini birleştirir. Bu kanlı süreçte “adalet” hukukun sınırlarının dışına taşar.

The Abandons'ta bu aile topraklarını korumak için savaşırken, hayatta kalma ve yasa arasındaki ince çizgiyi, şiddetin sonuçlarını ve sırların aşındırıcı gücünü keşfedecek. 

Headey, dört yetimi yanına alarak kendi ailesini kurmuş bir anne olan, dindar, ailesine inancı ve sevgisi her şeyin önüne geçmiş Fiona'yı canlandıracak. Anderson ise zengin bir ailenin reisi konumundaki, kasabada kadınlara karşı duyulan ön yargıya rağmen para, acımasızlık ve cazibeyle kendisine güçlü müttefikler toplamış Constance'a hayat verecek.
 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER