10 dizi daha yolun sonunda: Billions, Magnum P.I., Grease, High School Musical, Staged...

10 dizi daha yolun sonunda: Billions, Magnum P.I., Grease, High School Musical, Staged...
Showtime
Yakın dönemde 10 dizi için iptal ya da final haberi aldık.

* Billions için yolun sonu gözüktü. Dizinin gelecek 7. sezonunun aynı zamanda son olacağı açıklandı. Sezon, 11 Ağustos’ta Paramount+’ta, 13 Ağustos’ta ise Showtime'da başlayacak. Ayrıca Damien Lewis final sezonunun bir kısmında yer almak üzere dönüyor.

* CBS'in 4. sezondan sonra iptal ettiği Magnum P.I.'ı NBC kurtarıp 20 bölümlük onay vermişti. İki parçaya ayrılan sezonun 10 bölümlük ikinci kısmı aynı zamanda son olacak ve dizi final yapacak. Çekimleri tamamlanan dizinin gelecek sezonun ortasında dönmesi bekleniyor. Ancak ABD'de devam eden senarist grevi yüzünden daha önce dönme ihtimali de var.

* NBC, komedi dizilerinden American Auto'yu 2. sezon sonunda iptal etti.

* HBO Max ya da MAX'ten son dakika bir final haberi geldi. Bugün 3. sezon finali yayınlanan The Other Two'nun dizi finali yaptığı ve 4. sezonun gelmeyeceği duyuruldu. Ayrıca diziyi hazırlayan Chris Kelly ve Sarah Schneider'ın senaryo odasındaki davranışları yüzünden soruşturma geçirdikleri ortaya çıktı. Ancak haberlere göre final kararının soruşturmayla alakası yok.

* Paramount+ Grease: Rise of the Pink Ladies‘i ilk sezondan ve The Game‘i 2. sezondan sonra iptal etti. Daha önce 2. sezon için onay verdiğini duyurduğu Star Trek: Prodigy‘nin onayını geri alıp onu da iptal etti.  İptal ettiği yarışma şovu Queen of the Universe de dahil olmak üzere dört yapımı da platformdan kaldırıyor. Yapımcılar ise yeni bir yayıncı arayışına girdiler.  

* Disney+’ta yayınlanan High School Musical: The Musical: The Series dizisinin 4. sezonu aynı zamanda son olacak.

* David Tennant ve Michael Sheen’in başrolünde yer aldığı komedi dizisi Staged'in 24 Kasım'da yayınlanan 3. sezonunun aynı zamanda son olduğunu öğrendik. 

* Netflix, Catherine Tate imzalı Hard Cell'i iptal etti. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER