Haziran 2023'te Prime Video'ya gelecek diziler ve filmler!

Haziran 2023'te Prime Video'ya gelecek diziler ve filmler!
Haziran ayında Amazon Prime Video Türkiye’de gösterime girecek popüler yapımlar arasında Medellin, My Fault, The Grand Tour: Eurocrash, I’m Virgo ve Tom Clancy’s Jack Ryan alıyor. Amazon Prime Video Türkiye’de Hazirann ayında Amazon Prime üyeleriyle buluşacak tüm yeni yapımlar, Türkçe altyazı seçeneği ile sunuluyor. 

Medellin 

2 Haziran, 2023

Franck Gastambide’in özgün fikrinden uyarlanan ve senaryosunu Gastambide ve Charles Van Tieghem’in (Validé) yazdığı Fransız aksiyon komedi filmi, Reda’nın (Ramzy Bedia), erkek kardeşini Medellin’deki tehlikeli bir uyuşturucu kartelinden kurtarmak basit ama tam anlamıyla çılgın planıyla başlar. Bir ekip toplayıp kardeşini kartelin elinden almak için Kolombiya’ya baskın yapma düşüncesinde olan Reda’nın planı, kardeşinin hayatı karşılığında çete liderinin oğlunu kaçırmaya karar vermesiyle kontrolden çıkar.

My Fault 

8 Haziran, 2023 

Mercedes Ron’un çok satan Culpables üçlemesinden (Culpa mía, Culpa tuya, Culpa nuestra) uyarlanan film, on yedi yaşındaki gururlu ve bağımsız ruhlu Noah’nın, yeni üvey kardeşi Nick’le arasındaki uçuruma rağmen yaşadıkları tutkulu bir aşk hikayesini anlatıyor. Noah doğup büyüdüğü şehri, erkek arkadaşını ve dostlarını geride bırakıp annesinin yeni ve varlıklı kocası William Leister'ın malikanesine taşınmak zorunda kalır. Orada tanıştığı yeni üvey kardeşi Nick’le güçlü kişiliklerinin çatışacağı da daha en başından bellidir. Noah bir süre sonra Nick'in ideal oğul imajının arkasında dövüş, kumar ve yasadışı araba yarışlarıyla dolu gizli bir hayat yaşadığını öğrenir. Süregelen rekabete ve çevrelerindeki insanların karşı çıkmalarına rağmen; bir yaşadıkları yasak aşk, Nick'in çalkantılı hayatı ve Noah'ın fırtınalı geçmişiyle test edilecektir.

The Grand Tour: Eurocrash

16 Haziran, 2023

The Grand Tour’un yeni sezonunda Jeremy, Richard ve Jameshayal bile edemeyecekleri otomobillerle Orta Avrupa’da macera dolu bir yolculuğa çıkıyor. Bu efsanevi 2.250 kilometrelik yolculuk onları Poloya, Slovakya, Macaristan ve Slovenya’ya götürüyor. Grand Tour sunucuları, Sovyet tarzı Formula 1 denemesine katılıyor ve ölümcül okçuların saldırısına uğruyor, ünlü bir yarış pilotunu aralarına alarak görkemli bir “Fast and Furious” (Hızlı ve Öfkeli) gösterisiyle zirve yapıyorlar. 

I’m Virgo

23 Haziran, 2023

Emmy ödüllü aktör Jharrel Jerome’un (When They See Us, Moonlight) başrolünde yer aldığı, merakla beklenen fantastik gençlik komedisi “I’m A Virgo” (Ben Bir Başağım) dizisi Oakland’da (Kaliforniya, ABD) yaşayan ve 3,95 metre boyunda genç bir erkek olan Cootie’nin (Jerome) ergenlik yolculuğunu kara komedi tadında fantastik bir hikayeyle anlatıyor. Hep gizlenerek yaşayan ve zamanını çizgi romanlar ve televizyon dizileriyle geçiren Cootie bir gün gerçek dünyanın güzelliğini ve çelişkilerini deneyimlemek için kaçar. Arkadaşlıklar kurar, aşkı bulur, garip durumların üstesinden gelir ve idolü olan The Hero (Walton Goggins - Hateful 8, Righteous Gemstones) adlı gerçek bir süper kahramanla tanışır. I’m A Virgo mitolojik bir yolculuğun amacını sorgulayan mitolojik bir yolculuk dizisi.

Tom Clancy’s Jack Ryan

30 Haziran, 2023

Tom Clancy’s Jack Ryan dizisinin dördüncü ve final sezonunda kahramanımız şimdiye dek en tehlikeli görevini üstlenerek hem yerli hem yabancı düşmanlarla karşı karşıya geliyor. Jack Ryan, yeni CIA Başkan Vekili olarak kurum içindeki bir yolsuzluğu açığa çıkarmakla görevlendirilir ancak o sırada ülkenin savunmasızlığını ortaya çıkarabilecek şüpheli bir karanlık operasyonu keşfeder. Bir uyuşturucu karteliyle bir terör örgütü arasındaki yakınlaşmanın çok daha yakında olduğunu gören Jack, daima korumak için mücadele ettiği sisteme inancını da sorgulamak zorunda kalır. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER