Netflix'in İsveç'teki yeni dizisi Barracuda Queens 5 Haziran'da başlıyor!

Netflix'in İsveç'teki yeni dizisi Barracuda Queens 5 Haziran'da başlıyor!
Netflix'in İsveç'teki yeni dizisi Barracuda Queens 5 Haziran'da başlıyor.

Heyecan verici "kız gücü" döneminin başlangıcı olan 1995'te geçen dizide Lollo, Klara, Frida ve Mia, Barracuda plajında çılgınca eğlendikleri günlere atıfla kendilerini "Barracuda Kraliçeleri" olarak adlandıran, Djursholmlu dört ayrıcalıklı kızdır. Kızlar, dev bir parti faturasıyla karşı karşıya kaldıkları çaresiz bir anda yeni komşuları Amina'nın evini soymak gibi cüretkâr bir plan yapar. İşler planlandığı gibi gitmez. Ama neyse ki Amina, şikâyetçi olmaktansa ekibe katılmak konusunda daha isteklidir. Heyecan peşindeki kızlar, özgürleşmek ve kendilerine yanlış yapan erkeklerden intikam almak amacıyla birlikte gösteriş düşkünü, zengin komşularını hedef alan ev soygunları gerçekleştirir. Gündüz son derece başarılı birer öğrenci ve iyi aile kızı olan bu grup, geceleri amansız hırsızlara dönüşür. Ve hiç kimsenin kendilerinden şüphelenmeyeceğini düşünerek işi iyice azıtırlar.

Gerçek olaylardan ilham alan dramanın kadrosunda Alva Bratt (Lollo Millkvist), Tindra Monsen (Klara Rapp), Sandra Zubovic (Frida Rapp), Tea Stjärne (Mia Thorstensson), Sarah Gustafsson (Amina Khalil), Carsten Björnlund (Lars Millkvist), Izabella Scorupco (Margareta Millkvist), Max Ulveson (Calle Millkvist), Johannes Kuhnke (Claes Rapp), Mirja Turestedt (Viveca Rapp), Michaela Thorsén (Cecilia Thorstensson), Meliz Karlge (Laila Khalil) ve Gino Estera (Farshid Khalil) yer alıyor.

Dizinin bölümlerini Amanda Adolfsson (Eagles) yönetti. Senaryoyu Camilla Ahlgren (Quicksand), Sofie Forsman (Young Royals), Tove Forsman (Young Royals) ve Veronica Zacco kaleme aldı. Yapımını ise Asp Varhos üstlendi.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER