Aldatmak, 2. sezonuyla yola devam edecek!

Aldatmak, 2. sezonuyla yola devam edecek!
Aldatmak dizisinin sevenleri için güzel haber geldi.  Yapımcılığını TIMS&B Productions'ın, uluslararası dağıtımını Inter Medya'nın üstlendiği dizinin ilk sezonundaki büyük başarının ardından ATV tarafından ikinci sezon için resmi olarak sipariş verildi.

Bir Zamanlar Çukurova'nın yaratıcılarından çıkan Aldatmak, drama, aile ve aşkın benzersiz karışımıyla kısa sürede hayranların favorisi haline geldi ve ilk sezonu sürükleyici hikayesi ve yıldız performanslarıyla izleyicileri büyüledi.

Başrollerinde Vahide Perçin, Mustafa Uğurlu ve Ercan Kesal'ın yer aldığı Aldatmak (Deception), seyirciyi heyecanlandıran sürükleyici hikayesiyle övgüler alırken, ikinci sezonu da ilk sezonun başarısını devam ettirmeyi vaat ediyor.

Dizinin yapımcıları Timur Savcı ve Burak Sağyaşar konu hakkında şunları söyledi: “TIMS&B ailesi olarak Türkiye'de büyük yankı uyandıran Aldatmak'ın başarısını katlayarak Inter Medya'nın elinde ülke sınırlarını aşmasından dolayı gerçekten gururlu ve mutluyuz. Merakla beklenen ikinci sezonumuzun da en az ilk sezon kadar sevilip takip edileceğine inanıyoruz. Yeni sezonda da seyircimizi şaşırtacak sürprizlerle dolu, kaliteli bir yapım ortaya çıkarmak için ekibimizle titizlikle çalışıyoruz.”

Inter Medya'nın Kurucusu ve CEO'su Can Okan ise "Aldatmak'ın ikinci sezon için yenilenmesi bizi çok heyecanlandırdı. Bu dizi Türkiye'de şimdiden büyük başarı elde etti ve yurtdışındaki yolculuğuna emin adımlarla devam ediyor. Her zaman olduğu gibi üstün üretim kalitelerini ortaya koyan TIMS&B Productions ile bir kez daha işbirliği yapmak bir zevkti.” dedi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER