CBS'ten gelecek sezonda 4 yeni dizi geliyor

CBS'ten gelecek sezonda 4 yeni dizi geliyor
CBS
CBS, 2023-2024 sezonu için Trackers, Matlock, Elsbeth ve Poppa’s House olmak üzere dört yeni diziye onay verdi. Bunların üçü drama, birisi ise komedi dizisi.

1) Trackers

Proje ismi "The Never Game" olan drama dizisinin pilot bölümü Aralık 2022'de resmi onayı aldı. Ben Winters pilotu kaleme aldı, Ken Olin yönetti. Sezon ortasına kalan Trackers, 11 Şubat 2024'te, yani Super Bowl'un arkasından başlayacak.

This is Us sonrası ekrana dönen Justin Hartley, bir yandan kendi ailesinin sorunlarıyla ilgilenirken diğer yandan vatandaşlara ve kanun adamlarına sorun çözmede yardım eden ödül avcısı Colter Shaw'ı canlandıracak. 

Jeffery Deaver'in aynı adlı kitabından uyarlanan dizinin kadrosunda Robin Weigert, Abby McEnany, Eric Graise, Fiona Rene ve Mary McDonnell de yer alıyor. 20th Television yapımını üstleniyor.
2) Elsbeth

The Good Wife'ın 2. uzantı dizisi yeni sezonda geliyor. CBS, orijinal dizinin yaratıcıları Robert ve Michelle King’in hazırladığı Elsbeth’e onay verdi.

2009-2016 arasında CBS’te yayınlanan The Good Wife'ta ve 2017-22 arasında Paramount+’ta yayınlanan uzantı dizi The Good Fight’ta Elsbeth Tascioni’yi canlandıran Carrie Preston yeni dizinin başrolünü üstleniyor.  

Chicago’daki başarılı kariyerinin ardından kurnaz ve sıra dışı bir avukat olan Elsbeth Tascioni, NYPD ile birlikte zeki suçluları köşeye sıkıştırmak için iş birliği yapar ve benzersiz bakış açısını kullanır.

Wendell Pierce ve Carra Patterson dizinin diğer başrolleri.
3) Matlock

1986-1995 arasında yayınlanan aynı adlı drama dizisi Matlock'ın yeniden yapımı olarak ekrana gelecek. Andy Griffith’in oynadığı erkek ana karakterin yerine Kathy Bates'in canlandıracağı kadın karakter geldi.

Bates, genç yaşlarında başarıya ulaştıktan sonra prestijli bir hukuk firmasında işe dönen, davaları kazanmak ve yolsuzluğu içeriden ortaya çıkarmak için alçakgönüllü tavrını ve kurnaz taktiklerini kullanan Madeline Matlock'ı canlandıracak.

Skye P. Marshall, Jason Ritter, David Del Rio ve Leah Lewis de dizide rol alıyor. Jennie Snyder Urman (Jane the Virgin) ve Joanna Klein'in hazırlayacağı dizinin yapımını CBS Studios üstlendi.
4) Poppa’s House

Baba-oğul Damon Wayans ve Damon Wayans Jr.’ın başrolünde olduğu kahkaha efektli bir komedi dizisi. Sezon ortasında başlayacak.

Efsanevi radyo sunucusu Poppa'nin çalıştığı radyonun yönetimi modası geçmiş rutinini modernize etmek için işe yeni bir yardımcı sunucuyu işe alır. Bir yandan kendisine bakış açısıyla meydan okuyan Dr. Ivy Reed'le uğraşırken, diğer yandan tutkusunun peşinden gitmeye çalışan, parlak bir hayalperest olan yetişkin oğlu Junior’a halen ebeveynlik yaparken kendisini bulur.

Dizide Essence Atkins ve Tetona Jackson da rol alıyor. Kevin Hency (Last Man Standing) diziyi hazırlayacak. Wayans ikilisi yönetici yapımcı olarak da görev alıyor.CBS, gelecek sezonun haftalık programını da şimdiden paylaştı. Survivor ve The Amazing Race, gelecek sezonda reklamlı 90'ar dakikalık bölümlerle ekrana gelecekler. Yeni dizilerden ikisi sonbaharda başlayacak. Kanalın yeni sezondaki programı geçtiğimiz sezona oldukça benzer.

PAZARTESİ
20:00 The Neighborhood
20:30 Bob Hearts Abishola
21:00 NCIS
22:00 NCIS: Hawai’i

SALI
20:00 FBI
21:00 FBI: International
22:00 FBI: Most Wanted

ÇARŞAMBA
20:00 Survivor
21:00 The Amazing Race

PERŞEMBE
20:00 Young Sheldon
20:30 Ghosts
21:00 So Help Me Todd
22:00 Elsbeth (yeni dizi)

CUMA
20:00 S.W.A.T.
21:00 Fire Country
22:00 Blue Bloods

CUMARTESİ
20:00 Drama tekrarları
21:00 Drama tekrarları
22:00 48 Hours

PAZAR
19:00 60 Minutes
20:00 Matlock (yeni dizi)
21:00 The Equalizer
22:00 Tekrarlar/CSI: Vegas (futbol sezonundan sonra)

SEZON ORTASI:

Poppa's House, Tracker


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER