Kanal D'nin Ramazan Bayramı ekranında neler yayınlanacak?

Kanal D'nin Ramazan Bayramı ekranında neler yayınlanacak?
Türkiye’nin kanalı Kanal D, sevilen yapımları ile Ramazan Bayramı’nda da izleyicinin tercihi olacak.
 
Jüri koltuğunda Hülya Avşar, Zafer Algöz ve Büşra Pekin’in oturduğu, yaratıcı yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın, sunuculuğunu ise Deniz Tansel Öngel’in üstlendiği yarışma programı “Yıldız De Bana” bayram özel bölümü ile bayramın birinci günü ekrana gelecek. Bülent Serttaş ve Anadolu Ateşi’nin konuk olduğu Yıldız De Bana Bayram Özel bölümünde neşe ve eğlencenin yanı sıra birbirinden komik skeçler de izleyiciler ile buluşacak.
 
Türk müziğinin iki başarılı yorumcusu Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik eğlence programı “Şarkılar Bizi Söyler” bayramın ikinci günü kolaj bölümü ile ekrana gelecek. Şarkılar Bizi Söyler ’in en güzel bölümlerinden oluşan kolaj bölüm izleyicileri müziğe doyuracak.
 
Bu bayram sinema keyfi de yine Kanal D’de yaşanacak. Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın, yönetmenliğini ise Tolga Karayılan’ın üstlendiği, başrollerinde Ezgi Şenler ve Oğuz Peçe’nin yer aldığı film “Bekle Beni Sevgilim” Kanal D’de ekrana gelecek.
 
Komedi ve aşkın bir arada yer aldığı film Bekle Beni Sevgilim bayramın üçüncü günü Tv’de ilk kez seyirci karşısına çıkacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER