Can Yaman'lı Violet like the Sea dizisi de MIPTV'ye geliyor!

Can Yaman'lı Violet like the Sea dizisi de MIPTV'ye geliyor!
Can Yaman ve Francesca Chillemi'nin başrollerinde yer aldığı Violet like the Sea (Viola come il mare) dizisi de MIPTV'ye geliyor.

Cannes'da düzenlenen içerik fuarı, bu yıl 17-19 Nisan tarihleri arasında yapılacak. Dizinin yapımını ve dağıtımını üstlenen Lux Vide, diziyi uluslararası alıcılarla buluşturacak ve fuarda tanıtımını yapacak. 

Violet like the Sea (Viola come il mare) Hakkında:

Moda gazeteciliği alanında çalışmış muhteşem ve çekici bir kadın olan Violet Vitale, hiç tanımadığı babasını aramak için Paris'ten Palermo'ya döner. Orada, Violet, suç olaylarını konu alan online bir yayıncı için çalışmaya başlar ve Müfettiş Francesco Demir ile işbirliği yapar. Francesco, karizmatik ve baştan çıkarıcı, işinde oldukça başarılı ama insanlığa çok az inancı olan birisidir. Yani bu bakımdan Violet'in tam tersidir. İş konusunda son derece sezgisel olan Demir, aynı zamanda dürtüseldir ve kuralları esnetmeye hazırdır.

Birisi muhabir, diğeri polis olarak cinayet olaylarında yan yana çalışırlar. Zıtların çatışması göz önüne alındığında, başta çok zor olsa da zamanla başarılı biçimde iş birliği yapmayı da öğrenirler. Çünkü Violet, bu konuda özel gücüne güvenmektedir: sinestezi. Sinestezi, yalnızca bir konuşma biçimi değil, aynı zamanda, görme ve işitme gibi birden çok duyunun kendiliğinden ve kontrol edilemez şekilde harmanlanmasıdır.

Violet, duyguları renklerle ilişkilendirebilmektedir. Bir kişiye baktığında, onun en derin, muhtemelen gizli duygularını okumasını sağlayan bir renk görür: korku, neşe, acı - Violet, karşılaştığı insanların gerçek zihniyetlerini kavrama yeteneğini geliştirir. Ancak sinestezisinin perde arkasında, Palermo'ya dönmesinin gerçek nedeni ile ilgili daha büyük bir sırrı saklamaktadır.

12 bölümlük sezonuyla Eylül-Kasım 2022 arasında yayınlanan İtalyan yapımı dizi, Channel 5'ta ekrana geldi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER