Alice Müzikali son on oyunuyla Zorlu PSM Sahnesinde!

Alice Müzikali son on oyunuyla Zorlu PSM Sahnesinde!
Başarılı oyuncu kadrosu ve büyüleyici sahne şovuyla göz kamaştıran Alice Müzikali, son on oyunuyla Zorlu PSM Sahnesinde seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. 
 
İlk kez 7 Şubat 2019’da perde açan, pek çok kez kapalı gişe oynayan, 23. Afife Tiyatro Ödülleri’nde “Haldun Dormen Özel Ödülü” ve En İyi Koreografi Ödülleri’nin sahibi olan Alice Müzikali, son on oyunuyla mart, nisan ve mayıs aylarında Zorlu PSM’de sahnesinde olacak.
 
 Lewis Carroll tarafından yazılan ve bugüne kadar 174 dile çevrilerek edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğine sahip “Alice Harikalar Diyarında”, Serdar Biliş’in yönetmenliği ve Beyhan Murphy’nin koreografisi ile çağdaş bir müzikal uyarlama olarak sahnelenmeye devam ediyor. 
 
“ALICE” adı ile izleyicisiyle buluşan müzikalde Serenay Sarıkaya “Alice” olarak izleyicisinin karşısına çıkarken, Ezgi Mola “Kraliçe”, Enis Arıkan “Tavşan”, Şükrü Özyıldız “Şapkacı”, İbrahim Selim “Kral”, Merve Dizdar ise “Kedi” rolü ile başrolleri paylaşıyor.
 
BKM, Zorlu PSM ve id ortak yapımcılığında izleyicisi ile buluşmaya devam eden dev sahne prodüksiyonu, etkileyici görsel efektleri, benzersiz kostümleri, müzikleri ve birbirinden yetenekli oyuncu kadrosu ile büyüleyici bir sahne şovuyla Zorlu PSM sahnesinde devam ediyor.
 
 
MART 
26 MART PAZAR
27 MART PAZARTESİ
31 MART CUMA
 
NİSAN 
2 NİSAN PAZAR
3 NİSAN PAZARTESİ
7 NİSAN CUMA
16 NİSAN PAZAR
17 NİSAN PAZARTESİ
 
MAYIS 
28 MAYIS PAZAR
29 MAYIS PAZARTESİBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER