Netflix'in yeni mini dizisi The Perfect Couple'ın kadrosu belli olmaya başladı

Netflix'in yeni mini dizisi The Perfect Couple'ın kadrosu belli olmaya başladı
Netflix'in yeni mini dizisi The Perfect Couple'ın kadrosu belli olmaya başladı. Nicole Kidman, Liev Schreiber, Meghann Fahy, Dakota Fanning, Eve Hewson ve Jack Reynor, dizinin kadrosuna katılmak üzere görüşmelere başladılar.

The Perfect Couple, bölgenin en zengin ailesinden gelen mükemmel bir adamla 4 Temmuz’da evlenmek üzere olan Nantucket yerlisi Celeste Otis’i merkezine alıyor. Yılın düğünü olması beklenen sabah limanda yüzen bir ceset bulunduğunda partideki herkes şüpheli haline gelir. Polis Şefi Ed Kapenash ise gelin, damat, damadın ünlü polisiye yazarı annesi ve kendi ailesinden birinin ifadesini alınca her düğünün bir mayın tarlası olduğunu ve hiçbir çiftin mükemmel olmadığını fark eder.

Emmy ödüllü Susanne Bier’ın (The Undoing) yönetmenliğini ve yürütücü yapımcılığını üstleneceği dizi, Elin Hilderbrand’ın 2018’de yayımlanan aynı adlı romanına dayanıyor. Yapımını The Jackal Group ve 21 Laps üstleniyor. Mini dizinin sezonu 6 bölüm sürecek. Şu an için oyuncuların dizide canlandıracağı karakterler açıklanmadı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER