Gold Digger'ın İtalya uyarlaması Netflix'te ekrana gelecek

Gold Digger'ın İtalya uyarlaması Netflix'te ekrana gelecek
BBC'nin 2021'de izleyiciyle buluşan dizisi Gold Digger'ın İtalya uyarlaması geliyor. "Inganno" adlı uyarlama Netflix'te izleyiciyle buluşacak.

Giacomo Gianniotti (Grey's Anatomy - Dr. Andrew DeLuca) ve Monica Guerritore'nin (My Big Gay Italian Wedding) başrolünde yer aldığı yeni dizinin çekimleri bu hafta Amalfi Sahili'nde başlayacak. 

2024'te yayınlanması beklenen Inganno'nun yapımını Cattleya (Gomorrah) üstlendi; senaryosunu Teresa Ciabatti, Eleonora Cimpanelli, Flaminia Gressi ve Michela Straniero kaleme aldı; bölümlerini ise Pappi Corsicato (The Seed of Discord) yönetecek.

Bir kadın ve yarı yaşındaki bir erkek arasında tutkulu ve dalgalı ilişki üzerine kurulu Gold Digger, bozulan İtalyan sosyal ve aile normlarına da yer veriyor.

Amalfi Sahili'nde lüks bir otel işleten Gabriella, 60'ında düzgün bir fiziğe sahip, üç yetişkin çocuğu olan klas bir kadındır. En büyük oğluyla aynı yaştaki Elia ile yolları kesişir ve ona doğru çekilir. Elia için çocuklarıyla olan ilişkisi ve onların mirası dahil her şeyi riske atar.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER