Haluk Bilginer, The Veil dizisinin kadrosunda!

Haluk Bilginer, The Veil dizisinin kadrosunda!
Haluk Bilginer'den yeni bir dizi haberi geldi. Emmy ödüllü usta oyuncu, The Veil dizisinde de rol aldı.

Son dönemde The Handmaid's Tale ve Shining Girls dizileriyle ekrana gelen Elisabeth Moss'un başrolünde yer aldığı The Veil, ABD merkezli dijital platform Hulu'nun FX projelerinden birisi olarak hazırlanıyor. Peaky Blinders’ın patronu Steven Knight'ın yaratıcısı olduğu dizide Moss, Lindsey McManus ile kurduğu yapım şirketi Love & Squalor Pictures üzerinden yürütücü yapımcı olarak da görev alıyor.

Sürükleyici bir gerilim olarak tanıtılan dizide, İstanbul’dan Paris’e ve Londra’ya giden yolda ölümcül bir hakikat oyunu oynayan iki kadının şaşırtıcı ve gergin ilişkisi anlatılacak. Kadınlardan birinin bir sırrı vardır ve diğerinin görevi binlerce hayat yitip gitmeden önce onu ortaya çıkarmaktır.

Bilginer'in de dahil olduğu Türkiye çekimleri İstanbul'da ve Niğde'de gerçekleştirildi. Son olarak Baba dizisinde rol alan ve tiyatro çalışmalarına devam eden Haluk Bilginer, Disney+ için hazırlanan Şahsiyet'in 2. sezonuyla ve Paramount+'ta yayınlanacak The Turkish Detective dizisiyle de ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER