Kiralık Aşk ile Babam ve Oğlum'un Arapça yeniden çevrimleri geliyor!

Kiralık Aşk ile Babam ve Oğlum'un Arapça yeniden çevrimleri geliyor!
Kiralık Aşk ile Babam ve Oğlum da Arapça yeniden çevrimi hazırlanan yapımların arasına katılıyor.

O3 Medya'nın kurucusu ve genel müdürü Soner Ayar, Breaking News Turkey'e konuk olarak sektöre dair değerlendirmelerde ve yeni açıklamalarda bulundu. Binbir Gece dizisinin Arapça yeniden çevriminin Arap dünyasında reyting rekoru kırdığından bahseden Ayar, Babam ve Oğlum filmini bir Suudi hikâyesi olarak Suudi Arabistan’da çektiklerini ve Ekim ayında sinema gösteriminin olacağını söyledi. Ayrıca Kiralık Aşk dizisinin haklarını aldıklarını ve Mayıs ayında Arapça olarak çekeceklerini açıkladı.

O3 Medya'nın hazırlıkları süren projelerinden de bahseden Ayar, Disney+'ta ekrana gelmeye hazırlanan Atatürk dizisinin 6 bölümlük sezonunun post-prodüksiyon işlerinin devam ettiğini söyledi ve ekledi:

“Çağan Hoca’yla (Irmak) Yaratılan diye Netflix’e çektiğimiz bir işimiz var. Kulüp’ün ikinci sezonu hazır, o da gelecek. 5-6 tane film çekiyoruz. Ana akım televizyonlara Adım Farah, Tetikçinin Oğlu diye dizilerimiz var. Irak için Hira adında Arapça olarak günlük dizi çekiyoruz. Onun dışında şu anda Latin Amerika’ya çektiğimiz iki işimiz var. Bir tanesi Marmaris Selimiye’de. Dizi Türkiye’de yayına girmeden önce Latin Amerika’da ve Arap dünyasında yayına girecek.”BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER