5 diziden daha kötü haber: Barry, Three Pines, Willow...

5 diziden daha kötü haber: Barry, Three Pines, Willow...
Yakın dönemde 5 diziden daha iptal/final haberi geldi.

* HBO'nun Emmy ödüllü komedi-draması Barry, gelecek 4. sezonuyla ekrana veda edecek. 16 Nisan'da başlayacak olan sezon 8 bölüm sürecek.


* Alfred Molina'nın başrolünde yer aldığı polisiye drama Three Pines iptal oldu. Amazon Prime Video'nun yayınladığı dizi, 8 bölümlük sezonunu 23 Aralık'ta tamamlamıştı.

* Aynı isimli filmin devam dizisi olarak ekrana gelen Willow, Disney+ tarafından iptal edildi. 8 bölümlük sezon iki ay önce tamamlanmıştı.

* BBC Two, başrollerinde Tim Key ve Daisy May Cooper'ın başrollerinde yer aldığı komedi dizisi The Witchfinder'ı ilk sezonun ardından iptal etti.

* İngiliz kanal Channel 4 ise başrollerinde Tanya Reynolds ve Melissa Saint'in başrollerinde olduğu komedi dizisi I Hate You'yu ilk sezonun ardından iptal etti.

Not: ABD merkezli dijital yayın platformu Hulu, The Devil in the White City'ye verdiği onayı geri aldı.

"Beyaz Şehirdeki İblis" ismiyle piyasaya çıkan romandan uyarlanacak dizinin yapımcıları arasında Martin Scorsese ve Leonardo DiCaprio da bulunuyor. Diziyi yönetmesi için Todd Field'la (TAR), başrolü için Keanu Reeves'le anlaşılmıştı. Ancak zaman içinde iki isim de projeden çekildi. Şimdi de Hulu vazgeçti. Yeni bir yayıncı için görüşmelere başlandı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER