Kanal 7'nin yeni günlük draması Fedakar şimdiden İsrail ve Romanya'ya lisanslandı

Kanal 7'nin yeni günlük draması Fedakar şimdiden İsrail ve Romanya'ya lisanslandı
Kanal 7'nin yeni günlük draması Fedakar, şimdiden dünyaya açıldı. Eccho Rights'ın uluslararası dağıtımını üstlendiği dizi, İsrail'de Achla TV'ye ve Romanya'da Happy Channel'a lisanslandı.

18 Mart'ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Fedakar, çocuk yaşta annesiz kalan Elif ve zengin bir ailenin tek veliahdı Tarık’ın bir kurşunla değişen hayatını ve intikamın aşka dönüşünü anlatan heyecan dolu öyküsünü konu alıyor.

Kardeşinin katilinden intikam almak isteyen Tarık ve hayattaki tek tutunacak dalının katil olması gerçeğiyle yüzleşemeyen Elif’in sürükleyici öyküsü Fedakar ile izleyicisiyle buluşuyor. Annesini çocuk yaşta kaybeden Elif, kardeşleri Sefer ve Narin’e kol kanat geren fedakar bir abladır. Elif zorluklarla dolu bir hayat sürerken küçük kardeşi Narin’i kaybeder ve yanında sadece Sefer kalır. İki kardeş birbirine tutunurken Elif, hiç beklemediği bir anda kardeşi Sefer’in katil olduğu iddiasıyla yıkılır. Türkiye’nin sayılı şirketlerinden Karaca Holding’in tek veliahdı Tarık’ın mutlu ve huzurlu hayatı, canı gibi sevdiği ablasının öldürülmesiyle bir anda değişir. Tarık, ablası Yeşim’i, Sefer’in öldürdüğünü düşündüğünden kayıplara karışan Sefer’i yakalamak için Elif’i kaçırıp tutsak eder. Tarık ablasının intikamını almak için yemin ederken hiç beklenmeyen bir anda Elif ve Tarık imkansız bir aşka yelken açar.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER