Succession 4. sezonuyla final yapacak

Succession 4. sezonuyla final yapacak
HBO'nun Emmy ve Altın Küre ödüllü draması Succession için yolun sonu gözüktü.

Dizinin gelecek sezonunun aynı zamanda final sezonu olacağı açıklandı. Açıklamayı dizinin yaratıcısı Jesse Armstrong, The New Yorker'a verdiği röportaj sırasında yaptı. Succession final sezonuyla 26 Mart'ta HBO'da olacak.

Dizinin yeni sezonu, Logan'ın Kendall, Roman ve Shiv'e olan ihanetinin sonrasıyla devam edecek. 4. sezonunun merkezinde Waystar Royco ve Lukas Matsson (Alexander Skarsgård) arasındaki anlaşma yer alacak. Bu sismik satış beklentisi, anlaşma tamamlandığında hayatlarının nasıl görüneceğini tahmin eden Roy'lar arasında varoluşsal kaygıya ve ailevi bölünmeye neden olacak. Aile, kültürel ve politik ağırlıklarının ciddi şekilde kısıtlandığı bir geleceği tartarken bir güç mücadelesi daha başlayacak.

Brian Cox, Sarah Snook, Kieran Culkin ve Jeremy Strong'un başrolde olduğu Succession'ın 4. sezonunda Cherry Jones, Hope Davis, Justin Kirk, Stephen Root, Annabeth Gish, Adam Godley, Eili Harboe, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Harriet Walter, James Cromwell, Natalie Gold, Caitlin Fitzgerald, Ashley Zukerman, Larry Pine, Mark-Linn Baker ve Pip Torrens de rol alıyor.

Dizinin geniş kadrosunda Alan Ruck, Matthew Macfadyen, Nicholas Braun, J. Smith-Cameron, Peter Friedman, David Rasche, Fisher Stevens, Hiam Abbass, Justine Lupe, Dagmara Domińczyk, Arian Moayed, Scott Nicholson, Zoë Winters, Annabelle Dexter-Jones, Juliana Canfield ve Jeannie Berlin de bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER