Deniz Akdeniz'in yeni dizi projesi belli oldu: HPI

Deniz Akdeniz'in yeni dizi projesi belli oldu: HPI
Deniz Akdeniz'in yeni dizi projesi belli oldu. Oyuncu, ABD'nin ulusal kanallarından ABC için hazırlanan HPI (High Intellectual Potential) dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Pilot bölüm onayı alan drama dizisi, Fransa yapımı aynı isimli dedektif dizisinden uyarlanıyor. ABC Signature'ın yapımını üstlendiği dizide Kaitlin Olson, Javicia Leslie ve Daniel Sunjata da rol alıyor. Drew Goddard senarist ve yönetici yapımcı olarak görev alıyor; Rob Thomas (Veronica Mars, iZombie) ise showrunner olarak yer alıyor.

Üç çocuklu bekar bir anne olan Morgan, polis departmanı için temizlikçi olarak çalışırken olağanüstü zekasını kullanarak çözülemeyen bir olaydaki kanıtları yeniden düzenler. Departmandakiler onun zekasını ve yüksek entelektüel potansiyelini fark ettiğinde danışman olarak ekine dahil ederler. Morgan ve işini usulünce yapan bir dedektif olan Karadec (Sunjata) böylece alışık olunmayan ve durdurulamaz bir takım haline gelirler.

Deniz Akdeniz, pilot bölüm resmi onayı aldığı takdirde Lev “Oz” Osman. karakteriyle ekrana gelecek. The Flight Attendant dizisiyle bilinen Akdeniz'in TV kariyerinde The United States of Al, The Cleaning Lady, Sirens ve Once Upon A Time da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER