Netflix'in yeni Harlan Coben uyarlaması Fool Me Once'ın kadrosu belli oldu

Netflix'in yeni Harlan Coben uyarlaması Fool Me Once'ın kadrosu belli oldu
Netflix'in yeni Harlan Coben uyarlaması Fool Me Once'ın kadrosu belli oldu.

Michelle Keegan, Adeel Akhtar, Richard Armitage (Stay Close, The Stranger), Joanna Lumley, Emmett J.Scanlan ve Dino Fetscher, 2016’da yayımlanan aynı adlı romandan uyarlanan dizinin ana kadrosuna katıldı. Sezonu 8 bölüm sürecek Fool Me Once'ta Marcus Garvey, Hattie Morahan, James Northcote, Dänya Griver, Daniel Burt, Adelle Leonce, Natalia Kostrzewa ve Laura Gibbons da rol alıyor.

Kocası Joe’nun öldürülmesiyle yüzleşmeye çalışan Maya Stern, küçük kızına göz kulak olmak için bir dadı kamerası kurduğunda evinde tanıdığı bir adamı görür ve şok olur: Öldüğünü sandığı kocası.

Dedektif Sami Kierce, bir yandan kendi sırlarıyla uğraşırken bir yandan da Joe’nun ölümüyle ilgili cinayet soruşturmasına öncülük etmektedir. Maya’nın yeğenleri Abby ve Daniel ise annelerinin birkaç ay önce öldürülmesiyle ilgili gerçeği bulmaya çalışıyorlar. Peki, bu iki olay bağlantılı mı?

Dizinin hikâyesi romanın aksine ABD'de değil İngiltere'de geçecek. Çekimlerine başlanan diziyi Danny Brocklehurst (Stay Close, The Stranger, Safe) kaleme aldı. Charlotte Coben, Yemi Oyefuwa, Nina Metivier ve Tom Farrelly kendisine eşlik etti. David Moore  ve Nimer Rashed bölümlerin yönetmenliğini üstlendiler. Harlan Coben, diğer projelerde olduğu gibi yönetici yapımcı olarak dahil oldu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER