George Clooney, The Department dizisinde yönetmenlik yapacak

George Clooney, The Department dizisinde yönetmenlik yapacak
George Clooney, bir kez daha kamera arkasına geçmeye hazırlanıyor. Üstelik bir dizi projesi için.

ABD'deki premium kablolu kanallardan Showtime, proje ismi "The Department" olan yeni bir diziye resmi onayı verdiğini duyurdu. Fransa'da yayınlanan, Eric Rochant imzalı “Le Bureau des Legendes” adlı politik gerilim türündeki dramanın ABD uyarlaması olarak hazırlanacak. MTV Entertainment Studios ve 101 Studios yapımını üstlenecek.

Clooney ise hem Grant Heslov'la birlikte kurduğu yapım şirketi Smokehouse Pictures aracılığıyla yönetici yapımcı olarak görev alacak hem de dizi için yönetmenlik yapacak. Şu an için Clooney'in kaç bölüm yöneteceği bilinmiyor. Dizinin çekimleri yıl sonuna doğru başlayacak.

2015'te Canal+'ta başlayan ve şimdiye kadar 5 sezonu yayınlanan Le Bureau des Legendes ya da diğer ismiyle The Bureau, Fransa'nın güvenliği için çalışan ajanların günlük hayatı ve üstlendikleri görevler üzerine kurulu. Fransa'nın çıkarları için uzun süreli görevler üstlenen ajanlar, yıllar boyunca sahte kimlikle yaşayarak bilgi alabilecekleri iyi kaynakları bulup onları kullanmakta görev alıyorlar.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER