10 diziye yeni sezon onayı: The Terminal List, Mayfair Witches, The Cleaning Lady, La Brea...

10 diziye yeni sezon onayı: The Terminal List, Mayfair Witches, The Cleaning Lady, La Brea...
Son birkaç gün içinde 10 diziden yeni sezon haberi geldi.

* Chris Pratt’in başrolünde yer aldığı Amazon Prime dizisi The Terminal List 2. sezon onayını aldı. Ayrıca Taylor Kitsch’in canlandırdığı Ben Edwards’ın yer alacağı bir ‘prequel’ dizinin geleceği de resmen duyuruldu.

* Yerli uyarlaması Adım Farah için gün saymaya devam ederken The Cleaning Lady'nin ABD'deki uyarlamasına FOX'tan 3. sezon onayı geldi.

* Sezonun yeni bilim-kurgu dramalarından La Brea, NBC’den 3. sezon onayını aldı. Kanal, ABD'deki Senarist Birliği'nin bu seneki olası grevine karşılık şimdilik sadece 6 bölüm sipariş etti.

* NBC, sezonun yeni komedilerinden Night Court'a 2. sezon onayını verdi. Aynı isimli dizinin modern uyarlaması olarak ekrana gelen kahkaha efektli dizi, ABD'de yeni sezonun en iyi dizi açılışına imza attı.

* Anne Rice uyarlaması olarak ekrana gelen ve ilk sezonu devam eden Mayfair Witches dizisine AMC'den 2. sezon onayı geldi.

* Netflix ise 19 Ocak'ta ekrana getirdiği kahkaha efektli komedi dizisi That '90s Show'a 2. sezon onayını fazla bekletmeden verdi. The '70s Show'un devam dizisi olarak ekrana gelen dizinin gelecek sezonu 16 bölüm sürecek.

* CBS, bu senenin yeni dizilerinden So Help Me Todd'a 2. sezon onayını verdi. Kanalın kendi dizileri arasında son sıralarda kendine yer bulan dizi, yine de Perşembe gününün en çok izlenen yeni dizisi olmaya devam ediyor.

* Paramount+, Harrison Ford ve Helen Mirren'ın başrolünde yer aldığı 1923'ye 2. sezon onayını verdi. İlk sezonuyla ekranda olan Taylor Sheridan imzalı drama, 5 Şubat'ta sezon arasından dönüyor. İkinci sezonu da ilki gibi 8 bölüm sürecek.

* Paramount+ animasyon dizisi Transformers: Earthspark‘a 2. sezon onayını verdi. Dizinin 8 bölümlük 1. sezon 2. kısmı 3 Mart’ta başlayacak.

* Hulu, animasyon dizilerinden Hit-Monkey'e uzun zaman sonra 2. sezon onayı verdiğini duyurdu. Dizinin ilk sezonu Kasım 2021'de yayınlanmıştı.


 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER