Oscar adayı filmlerin bazıları TOD ve Digiturk'te yayınlanacak!

Oscar adayı filmlerin bazıları TOD ve Digiturk'te yayınlanacak!
Zengin ve kaliteli içerikleri sunmaya devam eden Digiturk ve beIN MEDIA GROUP’un Türkiye’deki yeni dijital içerik platformu TOD, yayımlayacağı Oscar adaylığına sahip filmleriyle Oscar ödülleri sezonuna oldukça iddialı bir giriş yapıyor. 
 
Tom Cruise’un başrolde oynadığı “Top Gun: Maverick” filmi En İyi Film,  En İyi Uyarlama Senaryo, En İyi Kurgu, En İyi Ses, En İyi Özgün Şarkı ve En İyi Görsel Efekt olmak üzere toplamda 6 dalda aday gösterildi. “Top Gun: Maverick”, 7 Şubat Salı beIN CONNECT ve TOD’da yayımlanacak. Digiturk üyeleri ise gişe rekorları kıran filmi 12 Şubat’tan itibaren beIN MOVIES Premiere kanalında izleyebilecek. 
 
Başrolünde Brendan Fraser’in muhteşem performansıyla yer aldığı, çok yakında beIN MOVIES, beIN CONNECT ve TOD'da yayımlanacak “Balina” (The Whale) filmi, En İyi Erkek Oyuncu, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu, En İyi Saç&Makyaj kategorilerinde Oscar'a aday gösterildi. 
 
Oscar’ın keyfi beIN MOVIES OSCARS’da  
Her yıl olduğu gibi bu yıl da geçmiş yıllarda Oscar ödüllerinde öne çıkan yapımları sinemaseverlerle buluşturan Digiturk, 1-12 Mart tarihleri arasında beIN MOVIES STARS kanalındaki beIN MOVIES OSCARS özel kuşağında geçmiş Oscar ödüllerinin en beğenilen yapıtlarını ekrana getirecek ve izleyicilerini 12 Mart 2023 gece yarısından sonra gerçekleşecek bu unutulmaz geceye hazırlayacak. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER