MISTCO, TRT'nin dizilerini Content Americas'ta tanıttı

MISTCO, TRT'nin dizilerini Content Americas'ta tanıttı
TRT'de ekrana gelen dizilerin dağıtımını üstlenen MISTCO, dizileri 24-26 Ocak tarihleri arasında Miami'de düzenlenen içerik fuarı Content Americas'ta uluslararası alıcılara tanıttı.

Şirketin fuara götürdüğü yapımlardan birisi sezonun yeni dizilerinden, ES Yapım imzalı Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı (Barbaros: Sultan's Order) oldu. MISTCO, aynı zamanda şirketin kanal için hazırlandığı Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı dizisini de temsil ediyor.

Uğur Güneş'in başrolünde yer aldığı Al Sancak (Hunter) ile Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu ve Ayça Bingöl'ün başrollerinde yer aldığı Yürek Çıkmazı (Secrets of an Angel) da Content Americas'ta kendine yer bulan yapımların arasında yer alıyor.

MISTCO'nun kataloğundaki dikkat çeken bir diğer yapım ise günlük drama Kader Oyunları (Bahar). İlk sezonunun çekimlerine devam eden dizi, çoğu Türk dizisinin aksine bir yayıncı olmaksızın çekimlerini devam ettiriyor. Üs Yapım imzalı dizi, Şubat ayında çekimler tamamlandıktan sonra ikinci sezonunun hazırlıklarına başlayacak.
 
"Bahar" adıyla ilk kez MIPCOM 2022'de tanıtılan Kader Oyunları, içindeki iyiyi etrafındaki karanlığa rağmen korumaya çalışan genç bir kızın hikâyesini konu alıyor. Bahar, babasının cinayetine tanık olduktan sonra üvey annesinin sorumlu olduğunu kanıtlamaya çalışıyor. Kadrosunda Ali Yasin Özegemen Türkü Su Demirel ve Isabella Damla Güvenilir gibi isimler bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER