TV+ yarıyıl tatilinde çocukları Kral Şakir’le buluşturuyor!

TV+ yarıyıl tatilinde çocukları Kral Şakir’le buluşturuyor!
TV+, yarıyıl tatilinde çocukların ilgiyle takip ettiği Kral Şakir’in yaratıcısı Varol Yaşaroğlu’nun katılımıyla, 29 Ocak Pazar günü Vadistanbul’da çizim atölyesi ve imza günü düzenleyecek. TV+’ın ana sponsorluğunda bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek etkinlikte Varol Yaşaroğlu, çocuklara Kral Şakir’in hikayesini anlatacak. Çocuklar, çizim atölyesinde Kral Şakir karakterlerini çizmeyi öğrenecek ve Kral Şakir ve Fil Necati’yle tanışacak.
 
Türkiye’nin dijital içerik platformu TV+, yarıyıl tatilinde de çocuklara eğlenceli anlar yaşatacak etkinliklerine devam ediyor. TV+’ın ana sponsorluğunda, 29 Ocak Pazar günü Vadistanbul’un ev sahipliğinde bu yıl ikincisi düzenlenecek özel etkinlikte, Kral Şakir’in yaratıcısı Varol Yaşaroğlu’nun çocuk çizim atölyesi, imza günü ve çeşitli aktiviteler gerçekleştirilecek.
 
Vadistanbul zemin kat etkinlik alanında, 13.00-20.00 saatleri arasında yapılacak ücretsiz programda, Kral Şakir karakterleriyle tanışacak çocuklar, Zumba Show ile eğlenecek. Varol Yaşaroğlu, Grafi2000 Yaratıcı Çocuk Çizim eğitiminin ardından, çocuklara sahnede Kral Şakir karakterlerini çizdirecek. Saat 16.00’da başlayacak imza etkinliğinin ardından düzenlenecek ikinci seansta da çocuklar sahne şovlarıyla eğlenecek, çizim eğitimi sonrası Kral Şakir ve Fil Necati’yle tanışacak.

Program Akışı
29 Ocak 2023, Pazar
13.00   Kral Şakir ve Fil Necati’yle Tanışma
13.30   Sahnede Zumba
14.00   Grafi2000 Çizim Eğitimi 1. Seans
15.00   Varol Yaşaroğlu ile Kral Şakir’i çiziyoruz
16.00   Varol Yaşaroğlu Kitap İmza
17.30   Kral Şakir ve Fil Necati’yle Tanışma
18.00   Grafi2000 Çizim Eğitimi 2. Seans
19.00   Sahnede Zumba
19.15   Kral Şakir ve Fil Necati’yle TanışmaBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER