Son Dönemin Onay-İptal Haberleri: Gossip Girl, Chucky, Criminal Minds, Uncoupled...

Son Dönemin Onay-İptal Haberleri: Gossip Girl, Chucky, Criminal Minds, Uncoupled...
Son dönemde yine birçok diziden onay ve iptal haberi geldi.

* Modern uyarlamasıyla ekrana dönen Gossip Girl'ün ömrü 2 sezon sürdü. HBO Max, gelecek Perşembe günü sezon finali yayınlanacak diziyi iptal ettiğini duyurdu.

* Syfy ve USA Network, ortak yayınladıkları Chucky'ye 3. sezon onayı verdi. Katil bebek, sonbahar aylarında dönecek. Syfy, vampir komedisi Reginald the Vampire'a ise 2. sezon onayı verdi.

* 15. sezonuyla 2020’de final yapan Criminal Minds, Paramount+'ta ekrana dönmüştü. Orijinal kadronun büyük bir kısmının da yer aldığı, yeni ismiyle Criminal Minds: Evolution 2. sezon onayını aldı. Devam eden sezon 10 bölüm sürecek. Platformun bir diğer dizisi SEAL Team is7. sezonu garantiledi. Dizinin 6. sezonu Kasıma ayında tamamlanmıştı.

* Starz, 2. sezonu devam eden mafya draması BMF'e 3. sezon onayı verdi.

* Letterkennyy'nin uzantı dizisi olarak ekrana gelen, Hulu ve Kanada'daki Crave'in birlikte yayınladığı komedi dizisi Shoresy 2. sezon onayını aldı.

* Netflix, 29 Temmuz’da ilk sezonunu yayınladığı Uncoupled'ı iptal etti. Sandra Oh'un başrolünde yer aldığı komedi dizisi dizisi The Chair de aynı şekilde iptal. Oh'un ardından showrunner Amanda Peet de iptali doğruladı.

* Sons of Anarchy’nin uzantı dizisi Mayans MC'nin gelecek 5. sezonu aynı zamanda son sezonu olacak.

Ek: Mali anlamda toparlanma süreci devam eden AMC, Kin dizisinin 2. sezonunu yayınlamayacağını duyurdu. İrlanda’nın devlet kanalı RTE ile ortak yapım olduğu için dizinin yeni sezonu onun yayınlanması bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER