Demet Özdemir ve Olimpik Boksör Buse Naz Çakıroğlu aynı reklam filminde!

Demet Özdemir ve Olimpik Boksör Buse Naz Çakıroğlu aynı reklam filminde!
Pantene, yeni kampanyasının ilk reklam filmini yayınladı. İlkinde başarılı oyuncu Demet Özdemir ve Olimpik Boksör Buse Naz Çakıroğlu’nun oynadığı film serisi, gücünü saçından alan kadınların hikayelerini izleyicilerle paylaşacak.

Demet Özdemir ve Buse Naz Çakıroğlu Kamera Karşısında

Pantene marka elçisi Demet Özdemir, dünya şampiyonu olimpiyat madalyalı Boksör Buse Naz Çakıroğlu ile birlikte ‘Göster Saçlarının Gücünü’ reklam filmi için kamera karşısına geçti. Başarılı oyuncu Demet Özdemir filmde Pantene ile güçlenen saçlarının kendisini de daha güçlü hissettirdiğini belirterek tüm kadınları içlerindeki gücü keşfetmeye çağırıyor.  Saçlarını ring dışında kendini tamamlayan bir aksesuar, ringin içindeyken bir kalkan gibi gördüğünü söyleyen Buse Naz Çakıroğlu ise gücüyle ve başarılarıyla pek çok kadına ilham veriyor. 

Tüm Kadınlar İçin İlham Kaynağı

Saçın yalnızca güzelliğin bir parçası olmadığını anlatmayı hedefleyen reklam filmi serisi, gücünü saçlarından alan kadınların güçlü saç hikayelerini anlatacak. Bazen en önemli aksesuar, bazen engelleri aşmamızı sağlayan bir güç, kimi zaman ise bir kalkan gibi görülen saçların farklı kadınlar için güzelliğin çok daha ötesinde daha derin nasıl anlamlar ifade ettiğini anlatacak olan seri önümüzdeki aylarda sürpriz isimlerin güçlü hikayeleri ile tüm izleyiciler için ilham kaynağı olmaya devam edecek. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER