Yalı Çapkını dizisi 30'dan fazla ülkeye satıldı!

Yalı Çapkını dizisi 30'dan fazla ülkeye satıldı!
Sonbahar sezonunun en çok izlenen draması Yalı Çapkını (Golden Boy) dünyaya açılmaya başladı. Dizinin uluslararası dağıtımını üstlenen Eccho Rights'ın yaptığı açıklamaya göre dizi, 30'dan fazla ülkeye satıldı.

Dizi son dönemde Hırvatistan, Bosna Hersek (Nova TV), Kuzey Makedonya (Kanal 5), Gürcistan (Imedi TV) ve Romanya'ya (Antena 1/Happy Channel) satıldı ve şirketin yakında diğer satışları da duyurması bekleniyor. Eccho Rights'ın Türk dizilerinden sorumlu ismi Handan Özkubat, yaptığı açıklamada "Türkiye'de bir dizinin böyle bir performans sergilediğini yıllardır görmedik, o yüzden bu olağanüstü yapımın uluslararası alıcılar arasında büyük ilgi görmesi sürpriz değil," dedi.

Yapımını OGM Pictures'ın üstlendiği Yalı Çapkını'nın başrollerinde Çetin Tekindor, Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir yer alırken kadrosunda Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de bulunuyor. Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği dizinin senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

Yalı Çapkını, Cuma akşamları Star TV'de ekrana gelmeye devam ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER