Son Dönemde Gelen Onay-İptaller: Fire Country, Pantheon, Inside Job, Bumper in Berlin...

Son Dönemde Gelen Onay-İptaller: Fire Country, Pantheon, Inside Job, Bumper in Berlin...
Son dönemde birçok dizi projesinden yine iptal ve devam haberi geldi.

* CBS, bu sezonun yeni dramalarından Fire Country'ye 2. sezon onayını verdi. Geçtiğimiz Cuma günü Noel arasından dönen dizi, daha önce kanaldan tam sezon onayı da alarak bölüm sayısını artırdı.

* Pitch Perfect film serisindeki Bumper karakterinin Berlin maceralarını konu alan Pitch Perfect: Bumper In Berlin, dijital platform Peacock'tan 2. sezon onayını aldı. 6 bölümlük sezon Kasım ayında yayınlanmıştı. Başrol oyuncusu Adam Devine'ın da kadrosunda yer aldığı bir diğer dizi projesi Workaholics'in filmi için hazırlıklar devam ediyordu. Paramount+, çekimlere 5 hafta kala projeden global markasına artık uymadığı için vazgeçti.

* Warner Bros. Discovery’nin çalkantılı toparlanma süreci AMC’ye de bulaştı. 400+ milyon $ kesinti hedefinde olan şirketten de iptal haberleri peşi sıra gelmeye başladı.

Daha önce Moonhaven'ın 2. sezon onayını geri almışlardı. Şubat ayında resmi onayı verdiği Demascus'tan ve Tatiana Maslany’nin başrolünde yer aldığı, 4 bölümü çekilen Invitation to a Bonfire'dan vazgeçti. 2. sezonlarının çekimleri tamamlanan 61st Street'in ve animasyon dizi Pantheon'un yeni bölümleri de yayınlanmayacak. Yani bütün projeler iptal oldu. Diziler başka bir yayıncı sayesinde ekrana gelebilecek mi şimdilik belirsiz.

* Netflix ise animasyon dizi Inside Job'ın 2. sezon onayını geri alarak iptal etti. Haberi diziyi hazırlayan Shion Takeuchi Twitter hesabından duyurdu. Ekim 2021’de ilk sezonunun yarısı yayınlanan dizi, Haziran 2022’de onay almıştı ve sezonun 2. yarısı Kasım 2022’de yayınlanmıştı.

* Mart 2022’de ilk sezonu tamamlanan Astrid & Lilly Save the World'ü Syfy kanalı izlenme oranları yeterli olmadığı için iptal etti.

* Disney+’ın Güney Kore dizisi Big Bet, 2. sezon onayını aldı. 8 bölümlük yeni sezonun 2023 içinde başlaması bekleniyor.

* HBO Max’in yayınladığı İspanya yapımı, dili İngilizce psikolojik gerilim dizisi The Head'in 2. sezonu 22 Aralık itibarıyla başladı.

* İngiliz yapımı, ITV’nin yayınladığı The Larkins'in iptal edileceği konuşuluyor. Sebebi ise düşen reytingler ve kadronun medyaya da yansıyan setteki anlaşmazlıkları.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER