Al Sancak dizisinin yayın tarihi açıklandı!

Al Sancak dizisinin yayın tarihi açıklandı!
TRT 1 ekranlarında yeni sezonun en iddialı yapımlarından olacak “Al Sancak” dizisinin yayın tarihi açıklandı. Dizi ilk bölümüyle 19 Ocak Perşembe akşamı yayınlanmaya başlayacak.

Yönetmenliğini Can Emre’nin yaptığı, senaryosunu Atilla Engin, Mehmet Arı ve Selman Kılıçaslan’ın kaleme aldığı ‘Al Sancak’ın başrollerini Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan üstlenirken dizinin kadrosunda ayrıca İdris Nebi Taşkan ve Ahmet Yenilmez gibi başarılı isimler yer alıyor.
  
Dünyada başlayan kaos çağı, tüm ülkelerin güvenlik politikalarını gözden geçirmesine neden olur. Enerji havzalarının terör örgütlerinin kontrolüne bırakılmasıyla sınır güvenliğinin sınırın çok ötesinde başladığı yeni bir döneme girilir.

Değişen şartlara uygun stratejiler geliştiren TSK, özel kuvvetler bünyesinde, yurt içi ve yurt dışında nokta atışı operasyonlar icra eden seçkin timler oluşturur. Bu timlerden biri de Al Sancak Timi’dir. Alsancak Timi, Türkiye’ye yönelen tehditleri yok etmekle kalmaz, “barışın güvercini savaşın kartalı” olarak caydırıcılığıyla her alanda Türkiye’nin elini güçlendirir. Ülkesinin ve insanlığın selameti adına dünyanın farklı coğrafyalarında fedakârca mücadele eder.

“Al Sancak” dizisi 19 Ocak Perşembe akşamı saat: 20:00'de  TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER