Rise of Empires: Ottoman’ın 2. sezonundan yeni bir tanıtım geldi

Rise of Empires: Ottoman’ın 2. sezonundan yeni bir tanıtım geldi
Netflix'in belgesel dizisi Rise of Empires: Ottoman’ın 2. sezonundan yeni bir tanıtım videosu geldi. İlk tanıtımı geçtiğimiz hafta yayınlanan dizi, 29 Aralık'ta izleyiciyle buluşacak.

Rise of Empires: Ottoman'ın ilk sezonu tarihe damgasını vuran padişahlardan Fatih Sultan Mehmet’in yükselişini ve İstanbul’un fethini konu aldı. İstanbul'u fethetmesinin üzerinden yıllar geçen Sultan II. Mehmet gücünü pekiştirmiştir, ancak Eflak'taki zalim bir hükümdar, onu imparatorluğunu yıkmakla tehdit eder.

Cem Yiğit Üzümoğlu'nun başrolünü üstlendiği dizinin Ocak 2020'de yayınlanan ilk sezonunda Tuba Büyüküstün, Selim Bayraktar, Birkan Sokullu, Osman Sonant, Tolga Tekin, Ushan Çakır ve Damla Sönmez de rol aldı. Prof. Dr. A.M Celal Şengör ve Dr. Emrah Safa Gürkan danışmanlığında kaleme alınan, yapımcılığını Karga Seven ile birlikte STX Entertainment’in üstlendiği belgesel dizisinin yönetmen koltuğunda ise Emre Şahin oturdu. Fatih vs Vlad adı verilen 2. sezonda Vlad karakterini Daniel Nuta canlandırdı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER